şükela:  tümü | bugün
 • kadıköy’ün bilinen rapçileri arasında bulunan şamil oymak’ın dün gece kendi tayfası olan kadıköy acil tarafından evi basıldı.
  evinin basılmasının sebebi ise kadıköy acil tayfasının nasıl bir bok çukuru olduğunu ifşa etmesi.

  şamil oymak selo denen sözde adamdan çağrı ünsala kadar hepsini ifşa etmiştir. (bu adamlar kadıköy acil üyeleri, selo yaşça büyük olan sözde abileri.)

  şimdi linkleri hazırlayıp size bu heriflerin küçük çocukların zihinlerini uyuşturucuyla nasıl etki altına aldığını şamil oymak’ın açıklamalarıyla göstereyim.

  öncelikle şamil oymak’ın instagram hikayesinde kadıköy acil tayfasının ne bok olduğunu ifşa ettiği gönderiler:
  ss1
  ss2
  ss3
  ss4
  ss5
  ss6
  ss7

  burdaki açıklamalardan da anlaşılacağı gibi kadıköy acil rap tayfasının başındaki insanlar küçük çocukların zihinlerini uyuşturucuyla zehirliyor. bu bir iddia fakat bunları açıklayan kişi şamil oymak, bir kadıköy acil üyesi. zaten sonrasında evini basıyorlar kadıköy tayfası olarak. evi basıldığı an canlı yayın açıyor onu da paylaşacağım fakat önce kadıköy acil whatsapp grubuna ait ss’lere geçelim.

  bu açıklamalar sonucu nasıl korkmuşlar. ekran görüntülerinde şehinşah da var.
  kadıköy acil whatsapp ss1
  kadıköy acil whatsapp ss2

  şamil’in açıklamalarından sonra kadıköy tayfası şamil oymak’ın evini basıyorlar ve o sırada kendisi canlı yayın açıyor. videoda gözüktüğü kadarıyla evin içinde kadıköy acil tayfasından çağrı ünsal’da var.
  canlı yayın videosu
  şamil oymak video2
  şamil oymak video3

  şu anda twitter’da orda burda kadıköy tayfası şamil’in sorunları olduğunu ve kendinde olmadığıyla alakalı açıklamalar yapıp olayın üstünü kapatmak istiyorlar çünkü yedikleri boklar kariyerlerini bitirebilir.
  olayların üstünü kapatmaya çalıştıklarının bir örneği olarak çağrı ünsal’ın attığı twitler.
  çağrı ünsal twitleri

  bahsi geçen selo da sedat peker yalamasıdır:
  sedat peker ve selo g
  sedat peker ve selo g2

  lütfen bu başlığı yukarı taşıyarak bu pis çeteyi herkesin görmesini sağlayalım. bunlar daha buz dağının görünen kısmı. daha neler neler çıkacaktır altından.

  edit: kimci tayfa, oğlum mal mısınız siz. madem kim olduklarını bilmiyorsun neyin peşindesin ulan ayı? vay amk bilmiyormuş kim olduklarını. bunu neden belirtme ihtiyacı duyuyorsun? senin bunu bilip bilmediğini kim merak ediyor? aç google sekmesini yaz kim kimdir. hem bilmiyorsun, tanımıyorsun hem de bok atıyorsun. bu bana ak parti seçmenini hatırlatıyor.

  edit2: bilmeyenler için belirteyim kadıköy acil ceza tarafından selo önderliğinde bundan 15 yıl önce kurulmuş bir müzik oluşumudur. bu günlerde yandaş müzik mafyasından başka bir şey değildir.
81 entry daha