şükela:  tümü | bugün
60 entry daha
 • 3 gün önce istanbul trip ekibinin ve şehinşah'ın sahnesi üzerine başlıyor tüm olaylar, sahnelerinin biraz uzaması üzerine organizatör mikrofonun sesini kısarak sahneden inmelerini hedefliyor, bir sonraki sahne edis'in çünkü.

  selo suçu sescilere atarken şam karşı çıkıyor, sahnede tartışıyorlar. şam akşam instagram'da, 18- konserde küfür ettiği için özür dilediği bir post atıyor. daha sonra ise hikayeler ve canlı yayınlar yerini alıyor:

  "... dışarıda yani tv de gördüğünüz telefon baktığınız herşey bir oyun yönetiliyoruz ve insanların konuşup halkın imana yönelmesi en büyük korkuları...

  ...kadıköy acil tarafından 10 yaşından bu yana kullanılan selo abi dediğimiz adam hells angel motor çetesi aracılığıyla sisteme çalışıp çocukların zihinlerini uyuşturucuyla eritmeye çalışıyorki bitaneside bendim...

  ...ama artık uyandım ve imanlı bir insanım ve buda sistemin en istemiyeceği şey olduğu için buraya bunları yazdığım için ya susturulup deli ilan edilicem ya hapise giricem yada yakın bizamanda öldürülücem.
  tek isteğim piramitten oluşmuş bu sistemin en altındaki biz proleterlerin uyanması.

  müzik dünyası, tv dünyası, meclis, medya bütün herşey bu sistemin elinde ve yönetiliyoruz bukadar şey bilmemin sebebi babam ve selo abi. bunları konser günü yaşanan olayın üstüne giderek öğrendim selo abiden organizatöre kadar hepsi bi tiyatro oynuyordu çünkü..."

  "... ezhel geceler ve ardından yaşamayanlar dizisi ve hepsi tamamen satanik sembollerle dolu ve toplumun bilinçaltına pisliklerini işlemeye çalışan kişiler..."

  şam'ın paylaştığına inanmayan arkadaşları evine geliyor ve bu sırada bir canlı yayın açılıyor. telefon zorla elinden alınarak canlı yayın kapatılıyor ve paylaştığı tüm gönderiler siliniyor:
  https://www.youtube.com/…4aipgavfm&feature=youtu.be

  şam sonraki storylerinde herkesi ifşa edeceğini, dönen oyunları anlatacağını söylese de paylaştığı her gönderi siliniyor.

  ali black'in istanbul trip grubundan ayrılıp çıkardığı diss parçayı da şuraya bırakmakta fayda var:
  https://www.youtube.com/…7a6pm5jp0&feature=youtu.be

  şuana kadar doğru dürüst hiçbir rapçi konuşmamakla birlikte şam'a destek veren bir tek motive oldu:
  https://i.hizliresim.com/4pzagy.jpg

  şu şekilde biraz özetlenebilir.
58 entry daha