şükela:  tümü | bugün
311 entry daha
  • (bkz: anthony bennett)'a benzetip işte aynı onun gibi bust olacak diyen cahiller var. bennett zaten hiç bir zaman ilk sıra seçimi değildi seçildiği senenin mock draftları, analizleri her şey bu adamın 8. sıradan pistons'a gideceğini gösteriyordu. cavs bir çılgınlık yapıp ilk sıradan seçti bennett'i. ayrıca oyun tarzı olarak aralarında dağlar kadar fark var. keza 2003 fiyaskosu miliçiç falan yazanlarda var hahah ya olm siz gidin cidden başka bir spor takip edin. nba hiç sizlik değil.

    gelelim zion'a. öncelikle lebron'dan sonra ilk kez bir isim bu kadar büyük heyecan yarattı, kolejde yaptıkları gerçekten muazzamdı ancak rj barrett ve reddish (sonlara doğru bayağı formdan düştü) gibi harika iki oyuncuya daha sahipti duke. yani rahat rahat alan açabileceği, p&r, p&p, iso oynayabileceği iki isim daha vardı. o yüzden nba'e yabancılık çekeceğini düşünmüyorum çünkü bu sene duke kolejinde oynadıkları oyunun aynısı zaten nba'in son dönem oyunu.

    fizik olarak gerçekten enteresan derecede çevik ve atletik ancak kilo konusunda yazarlara katılıyorum. olur da bu kadar heyecan yaratan bir isim bağlarından bir sakatlık geçirirse çok yazık olur. keza bu tarz fiziğe sahip oyuncuların sakatlık sonrası eski performanslarına dönmesi çok zor oluyor. ayrıca maç başına 2.2 üçlük denedi bu sene oynadığı 33 maçta yani şutör bir isim değil. penetre üzerinden oynayıp açık alanda inanılmaz işler yapabilen birisi kendileri. o yüzden sakatlık konusunda kendisine çok ama çok dikkat etmesi lazım patlayıcılığını kaybederse geri dönmesi bana göre imkansıza yakın.

    draymond green fiziği ve savunması, blake griffin'in lige girdiği dönemdeki über atletik performansı arası bir şey bekliyorum ben zion'dan ancak tavan konusunda gerçekten yorum yapmak güç. önce hele bir izleyelim kendisini erler meydanında ancak işler istenildiği gibi giderse (bkz: sky is the limit)
341 entry daha