şükela:  tümü | bugün
18 entry daha
 • bu programa çerin çöpün davet edilmesine o kadar itiraz edildiği halde hala inatla orkun ışıtmak gibi arkadaşların gelip "melaba ben orkun" diye boy gösteriyor olmasını yanlış hatırlamıyorsam ssg "iyi de onlar daha çok izleniyo?" gibi savunmuştu.

  az önce pena'nın youtube kanalına bakarken fark ettim ki, adam haklı. nasıl? şöyle:

  ben orkun ışıtmak isimli arkadaşın varlığını buraya gelip soru cevaplayınca öğrenmiş biriyim. "kesin genç yutubırlardan biridir" dedim ve haksız çıkmadım. neyse konu bu değil.

  bu arkadaşın soru cevapladığı başlığa girmemle lincin pencereden fışkırması bir oldu. yok böyle bir linç. bazı arkadaşlar küfür de etmişler, o yanlış. küfretmek doğru değil. adamı tanımıyorsan en fazla benim gibi yaparsın: ilgilenmezsin. olur biter. neyse konu bu da değil.

  az önce dedim ya pena'nın youtube kanalına baktım diye. baktım, çünkü sol tarafta pena'da yeni video olduğunu belirten imleç yanmıştı. "aa ne çabuk ilmiye çığ gelmiş?" diye sevinerek tıkladığımda orkun ışıtmak'ı gördüm.

  ve izlemek istedim. evet. neden? çünkü ben de insanım. insan olarak orkun arkadaşın linç yerken ne gibi tepkiler verdiğini görmek istedim. ilk 1 dakikası ile son 30 saniyesini izleyebildim (arasına tahammül edemedim inan ki orkun, sorry).

  uzattım farkındayım; sevgili sözlük yönetimi, sevgili ssg. insanların bu videoları daha çok izleme sebeplerinden biri benim gibi "linç yerken suratları neye benziyor?" merakı olabilir. şahsen orkun'un video sonunda da sırıttığını gördüğüm için muhtemelen bundan sonra gelecek yutubır videonuzu izlemeyeceğimi de belirteyim.

  ezcümle: yutubır çağırmayın.
27 entry daha