şükela:  tümü | bugün
12 entry daha
  • dersine ilk girildiğinde geç kalma, ödevi yetiştirememe gibi konulardaki sertliğinden dolayı neredeyse bana kalp krizi geçirtmiş bir hocadır kendisi. ama daha sonra dersini ciddiye alıp ödevlerden de 100ün çok üzerinde notlar alındıktan sonra kişi rahatlar.

    ilginç bir hocadır ama dersine girenler ne kadar ilginç olduğunu daha iyi bilirler. mesela sınıfa her ders çamaşır ipleri gerip bu iplere mandallarla ödevlerimizi asardık. hatta erol bey kalbinden dolayı rahatsızlanıp hastaneye yattığında biz de bu özelliğine atıfta bulunmak için çamaşır ipi hediye etmiştik ziyaretimizde.

    bir de sizi aradan yıllar geçse de nerde görürse selam verir, hal hatır sorar. çok kez otobüsten bana el sallamıştır, ya da saçlarımda en ufak bir değişiklik yaptığımda hemen farkedip yorum yapmıştır. en çok kütüphanede görebilirsiniz erol beyi. kütüphanedeki rastlaşmalarımızda bana her seferinde tezime hala başlayıp başlamadığımı sormasa daha memnun olacağım belki ama yine de lisansın 2. yılında tek dönem ders aldığım bir hocanın şimdi çok alakasız bir bölümde olsam da hala benim gibi sessiz bir öğrencisini hatırlıyor oluşu yüze ufak bir gülümse verir. sözün özü çok ince ve ilginç bir adamdır erol inelmen.
9 entry daha
hesabın var mı? giriş yap