şükela:  tümü | bugün
60 entry daha
  • 2000 doğumlu heyecanlı genç kardeşlerimizin adrenalin dolu anlar yaşamalarına sebebiyet vermiş olan, rapin yüz karası ciğeri ve müziği beş para etmez 3 şaklabanın yediği boklar bütünü.

    bu arkadaşlar west side - east side savaşlarından bihaber cahiller oldukları için onlara çok kızmıyorum. dünya rap tarihinin en hakiki 'olay'ı odur. g unit - the game kavgası, eminem - ja rule ve benzino kavgası, jay z - nas kavgası vs... türkiye'de ise en büyük 'olay' sagopa kajmer ve ceza kavgasıdır. elbette underground'ta çok efsane olaylar da oldu. onları daha sonra başka bir başlık altında değerlendireceğim.

    ben 2009'da mıydı neydi, star tv'de rapstar denen garabet yarışma yayınlanmaya başladığı zaman ortamlarda rap dinlediğimi söylemeye utanıyordum. overground hiphop yıllar önce öldü. eminem 2004'te encore albümünden sonra öldü. 50 cent 2003'te get rich or die tryin albümünden sonra öldü. jay z 2001'de the blueprint albümünden sonra öldü... buna benzer bir yığın adam sayabilirim. türkiye'de ise en çok üzüldüğüm, sagopa kajmer 2005 romantizma albümünden sonra öldü.

    yani demem o ki, sizi de sikeyim sizin bu soytarılarınızı da sikeyim.
330 entry daha
hesabın var mı? giriş yap