şükela:  tümü | bugün
 • biraz önce bu plakalı taksiye binmek için kapıyı açtım almadı. ben de tepki olarak hayret bir şey o zaman bu mesleği yapmayın dedim. sonrasında el frenini çekip seni vururum dedi. küfür etmeye başladı. arabadan inmeye kalktı o anda video çekmeyi akıl ettim. video çektiğimi görünce yaklaşmadı ama ağıza alınmayacak küfürler etti. 7 saniyelik bir video çekebildim ama ne olduğunu izleyince anlayacaksınız.

  uber bittikten sonra bunlar yine tekeline geçirdi piyasayı. korkmadan ölümle tehdit etti. videoyu aşşağıya bırakıyorum.

  video***

  video***

  gerçekten herkes ne kadar “cesur”. cesaretle aptallık farklı şeyler, bunu bir gün öğrenirsiniz.

  yarın haberlere taksicilikten men edildi diye çıkar ama sadece haber olarak kalır. ülkenin geldiği durum bu. kanun nizam kısacası hiçbir şey kalmadı.

  beyaz masa’ya twitter üzerinde videoyu attım bakalım neler olacak.

  laf sokmak yerine tahammül edebilirdin demiş çomarın biri. her haksızlığa tepkisiz mi kalacağız yani? bana almıyorum kardeşim derken olan tavrını görsen böyle demezdin emin ol.

  olaya daha da açıklık getireyim. gideceğim mesafe 40 tl yazan bir yer başka taksiyle 40 tl’ye geldim. tepe lambası açık olmayacak madem devir saati. ayrıca bu küfürleri ve ya ölüm tehdidini haketmiş mi oluyorum sadece “bu mesleği yapmayın dediğim için” cidden eğitilmezsiniz.

  gidip adamı dövmediğim için haksız konuma düşmüşüm. güçlü zayıfı her zaman ezermiş. nasıl insalıktan çıktınız anlamadım ki. gidip bi hamle yapsam silah ya da bıçak çekmeyeceğinin ne garantisi var. canımı sokakta bulmadım güzel kardeşim.

  cidden bu son editim olacak. ölmek istemediğim için yaşamayı sevdiğim için. hayattan beklentilerim olduğu için gidip hamle yapıp yumruk sallamadım. hala adaletin hukuk içerisinde olmasından yana olduğum için yumruk sallamadım. beklediğiniz cevap evet bir de korktuğum için yumruk sallamadım. mutlu oldunuz mu?

  hukuki sorumluluk doğuracağı söylenmiş. olay benzin istasyonunda gerçekleşti. adres belli. güvenlik kameraları var. o konuda içim rahat.

  edit:fav alma derdinde olduğumu sananlar var. hayatınız sosyal medya üzerini kurulu ise bir şey diyemem ama bugün benim başıma gelenin yarın senin başına gelmeyeceğinin bir yakınının başına gelmeyeceğinin garantisi yok. fav derdinde olsam gider instagram’da twitter’da paylaşırdım. bu ülkede adalet maalesef bu şekilde hızlanıyor.
116 entry daha