şükela:  tümü | bugün
87 entry daha
 • fikrin ve oluşumun sahibi eda hanım, bilmem ne holding'in patronu x bey'le eşinin akaretler'deki evini değil gercek insanların gercek evlerini sizlere taşıyoruz minvalinde birşeyler yazmış.

  pardon? hangi gerçek insanlar?

  yüksek tavanlar, çekme katlar, devasa teraslar... üstelik bunların tamamı şehrin gözde semtlerinde... tamam kanal çemişgezek yerlisine hitap etmiyor ok de hedef kitlesi olan beyaz yakalıların kaçta kaçı min 5k kirası olan evlerde oturabiliyor?

  ev sahiplerinin assla çocukları veya akrabaları yok. sadece yemeğe, netflix izlemeye ya da eğlenmeye gelen arkadaşları var. ne sandınız şehir dışındaki aileleri gelsin diye bi odalarına varoş varoş çekyat mı koysalardı?!

  bir de şey var: gezilen evlerin büyük çoğunluğunda en eski eşya beş yıllık, söz konusu eşya beş yıldan daha eskiyse ev sahibinin ailesinden yadigar ya da antikacıdan alınmış. ama insanlar gerçek ha evler de. lütfen.

  sizin mutfak dolaplarınızda sadece yargıcı veya muhtelif tasarım seramikçilerden alınma tabaklarınız, banyonuza bile bulup buluşturacağınız bir tablonuz veya arkadaşlarınızla rahat rahat yayılasınız diye özel yaptırdığınız koltuklarınız yok mu? sldkjdlsls takmayın ya son derce seçkin bir zümre dışında kimsenin yok.

  tanım: izledikten sonra ilham falan vermeyen (açın pintereste bakın çok ilham lazımsa) izleyeni yoksunluk hissinden başka bir şeye itmeyen, belirli hayat tarzlarını ve yaşantıları idealize eden -allah işlerini rast getirsin, deli gibi de reklam almaya başlayan- yutub kanalı.
226 entry daha