şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
  • zorunlu üst edit:işin bokunu yine çıkardınız sevgili gerizekalılar. seçim kazandığı zaman konvoy yapan tipler gelip burda düğün konvoyu duyarı kasıyor. tepki gösterenlerin yüzde doksanı en az bir konvoya katılmadıysa ben de bi şey bilmiyorum.bu birinci gerizekalılığınız.

    ikincisi tepkinin büyük çoğunluğunun kadının türbanlı olmasından o kadar bariz ki. şu arabada sütyenli üç beş golddigger meme açarak geçse burda osbir çekmekten övgü düzmekten mest olacak tipler gelip olayı kültür düzeyindeymiş gibi bahsediyor.

    son olarak da burada yazdığım şeyin esas olarak tepkinin abartılı olduğuna yönelik olduğunu anlayamayan aptal oğlu aptalların konvoy savunuculuğu üzerinden eleştirmeye çalışmasına da daha ne diyeyim bilmiyorum. siz bu gerizekalılık ver nefretle erken ölürsünüz bak, sonra orta yaşta bunayıp ölene kadar küfür yiyen huysuz moruklara dönüşünce iş işten geçeceği için uyarayım, demedi demeyin.

    olm bırakın insanlar mutlu günlerinde saçmalasın lan, bu kadar da kötü olmayın.

    ota boka da ortadoğulu demeyi bırakın, mal mısınız olm. düğün konvoyu tüm türkiye de mevcut olan bi adet, salak saçma her duruma aynı şeyleri yazmayın
158 entry daha