şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • 1990 doğumlu amerikalı country sanatçısı.
    billboard'un country airplay listesinde, çıkardığı ilk beş single ile (bkz: hurricane) (bkz: when it rains it pours) (bkz: one number away) (bkz: she got the best of me) (bkz: beautiful crazy) bir numarayı gören ilk şarkıcı olma sıfatını taşımaktadır.

    her ne kadar bir anda patlamış ve country müziği ele geçirmiş gibi görünse de bazı otoriteler yaşından ötürü luke combs'un beklenildiği üzere country müziğin bir sonraki süper starı olamayacağını öngörmekte. şahsen old school country ve modern countryi bu şekilde harmanlayan, bu kadar içten, anlamlı fakat bir o kadar da basit şarkılar yazan, sesi böylesine güçlü bir başka country sanatçısı daha olduğunu düşünmüyorum. özellikle şarkılarını dinlerken fark ettiğim bir başka detay da konu her ne olursa olsun combs şarkılarını etkileyici kılmayı başarabiliyor (bkz: refrigerator door).
    oldukça başarılı coverları, stüdyo versiyonundan bile daha iyi canlı performansları bulunmaktadır.

    en çok kuşku uyandıran nokta ise şu ana kadar ki hemen hemen tüm şarkılarında benzer altyapıları, ritimleri kullanıyor olması, bir nevi yabancı uyruklu (bkz: yalın) . umarım kendini tekrar eden bir döngüye girmez. her ne olursa olsun country seven arkadaşlar için tarafımdan uzun yol şarkı listesi tavsiyedir.