şükela:  tümü | bugün
11 entry daha
 • dikkat fazlaca erotizm ve +18 içerir.

  - berlin'de bulunan seks kulübü

  - girişte tipine kesinlikle bakıyorlar, bazı günler üstünü çıkarmanı bazı günler sadece boxerla kalman isteniyor. içerde baya anadan doğma gezen insanlar da var ve bu çok normal karşılanıyor.

  - girişte aynı zamanda telefonunu da vermeni istiyorlar, baya üstünü astığı askıya bir de poşet bağlıyo poşetin içine telefonunu koyuyo, vermek istemezsen de kapıyı gösteriyolar.

  - çoğu kişi baya kafası güzel şekilde içeri giriyor, elinde alkol olan çok çok az insan var.

  - bir saatten sonra herkes klübün içindeki havuzun orda uyumaya fln başlıyo, az da olsa havuza girenlerde oluyo. (kulüp oldukça büyük her zaman her bölgesini açmayabiliyorlar, yoğunluğa göre büyütüp küçültüyorlar, havuz kısmını hiç görmemiş bazıları)

  - darkroom'ları da var ama dark room dedikleri yer bildiğin metrobüs, kim kimle ne yapıyo kimin eli nerene değiyo asla anlaman mümkün değil.

  - bir kısım insan da darkroom dışında yataklarda, jinekolog koltuğunda vs beraber olmayı tercih ediyor.

  - gözümün önünden gitmeyen bir manzara, bi adamla kadın sevişiyolar, onlar sevişmeye devam ederken kadının arkasına random başkaları geçiyor işini hallediyor ve gidiyor. kadın arkasını dönüp kim bu fln diye bile bakmıyordu. baya şoka girip bi süre izledik bunu, ben 5 farklı adamın sırayla gelip gittiğini gördüm.

  - sonuç olarak görmek için gidilebilir belki ama aksiyon almak için çok tehlikeli bir yer bence, her türlü hastalığı çok kolay kapabileceğin, kimsenin ne yaptığının farkında olmadığı bir mekan.
11 entry daha
hesabın var mı? giriş yap