şükela:  tümü | bugün
5 entry daha
 • kadınlar tarafında oldukça ilginç çeyrek finaller izledik... öyle veya böyle, üç çeyrek finalde de sürpriz isimler turladı, sadece birinde normal bir sonuç çıktı. eşleşmeler şöyle

  kenin v andreescu
  serena williams v bouzkova

  . günün ilk maçında kenin, svitolina karşısında kötü başladı ama çabuk toparlandı, 7-6 ve 6-4 geçti. kenin'in bu turnuvadaki çıkışı benim için sürpriz değil.

  . andreescu, bir kez daha ağlaya ağlaya yendi. antipatik mücadelesini sürdürüyor. pliskova karşısında ilk seti 6-0 kazandıktan sonra ikinci seti 2-6 kaybetti. final setinin başlarında triplere girmeye başladı, hatta birkaç oyun sonra maçı bırakmasını bekliyordu çoğu kişi ama yine mucizevi (!) bir şekilde iyileşti ve maçı kazanmayı başardı.

  . serena williams, 11 ay önceki maçın intikamını almayı başardı. osaka karşısında mükemmel bir servis performansı sergiledi ve birer kez servis kırmak yetti.

  . bouzkova ile halep arasındaki maç ilk setin sonunda halep'in sahadan çekilmesiyle bitti ama bouzkova yendi sayıyorum. müthiş bir set izledik ve birçok kez 20+ vuruşluk ralli gördük. bouzkova servislerinde zorlansa da rallilerde yine halep gibi ayakta kaldı ve çok güçlü backhand'lerle oyunda üstünlük kurdu.
4 entry daha