şükela:  tümü | bugün
 • twitter’dan alıntıdır

  “ 3 ay önce çorlu’da yaşanan bir intihar vakasının detaylarını sizlerle paylaşmak istiyorum. yakın bir arkadaşımın kardeşi emre 8 yaşından itibaren tam olarak kaç yaşına kadar sürdüğünü bilmediğim bir tarihe kadar sistematik şekilde bir akrabasının tecavüzüne uğruyor.

  bu olayı ailesi ile paylaşarak onlardan yardım isteyen emre’ye ailesi destek çıkarak emre’nin tecavüzcüsü hakkında suç duyurusunda bulunmasını ve hukuki süreci başlatmasını sağladı. mahkemenin yıpratıcı sürecine dayanamayan emre, 3 ay önce intihar ederek yaşamına son verdi.

  ailesi aldıkları tecavüz haberini daha sindirememişken çocuklarını kaybetmenin acısı ile darmadağın oldular. tecavüzcü ise edirne cezaevinde tutuklu olarak yargılanırken, dün yapılan nöbetçi mahkeme tarafından tutuksuz olarak yargılanmasına karar verilerek salıverildi.

  adaletin sağlanması konusunda sosyal medyanın gücünü arkalarına almak istiyorlar. bu pedofili sapığın başka çocuklara da zarar vermemesi için cezasını çekmesi gerekmektedir. #emreiçinadalet etiketi ile bu adalet mücadelesine destek olur musunuz? “

  bu nedir ya ? nasıl bir zihniyet var başımızda , pedofiliyi, tecavüzü meşrulaştırmaya mı çalışıyorlar ? allah belanızı versin !

  #emreiçinadalet
292 entry daha