şükela:  tümü | bugün
726 entry daha
 • adını ilk defa gördüm. başlığa baktım yazılanlar çirkin olduğu ve bok gibi şarkı söylediği.

  dedim neymiş, bakayım.

  ilk önce kız tüm dünya normlarında güzel. şimdi bu kıza çirkin demek için dayanak ne. kişisel zevk diyeni sikerim, kişisel zevk pizzanı mantarlı mı yoksa füme etli mi seviyorsuna cevap.

  güzellik senin fikrine bakmaz, modern estetik/güzellik kavramının en az 8 bin senesi var. dünyada ne güzel, ne değil belli.

  herkes bilmediği konular hakkında konuşuyor ya çıldırıyorum amk.

  sikikler sanıyor ki güzellik tartışmalı, subjektif konu.

  neyse, youtube'da arattım ikinci vidyoyu açtım sanırım, felaket diye bir şarkı. ezhel cover diyo, açınca kapamaya da üşendim, neyse dinliyim dedim. benim hoşuma gitti, bak hoşuma gitti diyorum, niye, çünkü amına koyduğumun yerinde müzik değerlendirecek yetenekte ve bilgide değilim. sikindirik bir sıfat söyleyebiliyorum sadece. bok gibi diyemiyorum veya çok güzel, bana uyduğunu söylüyorum.

  konu aslında tüm bunlar da değil, ben bu ezhel vs. yeni şarkıcıları sevmiyorum. sevmiyorum da yanlış aslında, fazla ucuz olduğunu düşünüyorum, bir de belki kitlesi çok varoş, o yüzden 60 iq tiplerle aynı zevke sahip olmak istemediğimden uzak duruyorum. tekrar neyse, kızın cover hoşuma gidince bakayım dedim orjinali nasıl, böyle bir yandan da lan nolur hoşuma gitmesin diye düşünüyorum. kendimi kandıran bir insan değilim çünkü, hoşuma giderse gider, diğer şeylerin bir önemi yok.

  allahtan bu versiyona göre cacık çıktı, eaahh bu ne amk diyip kapadım.

  özetle,

  1, kız güzel lan dağılın.
  2, felaket güzel şarkı olmuş o söyleyince
  3, aseksüelim, burdan kıza falan yürümüyorum, bana özelden yazmayın yani. salon beyefendisi tavrımı bırakmam yarım saniyenin altında, kırılıp dökülürsün hiç bulaşma.
1125 entry daha