şükela:  tümü | bugün
78 entry daha
 • intihar ettiği iddaa edilen kişi. :)

  hemen ölmeden önce bu adamın kendi hücresinde boğulmuş, yari bilinçli yattığını yazmıştım. (bkz: jeffrey epstein/#93538366)
  geçen sefer göz dağı mı verdiler, bir şeyler ters gittiği için mi öldüremediler bilemiyorum ancak bu sefer başardılar.

  bu adamın öldürüldüğü yeri anlatmak adamın intihar etmediğini gösterir heralde. metropolitan correction center, abd'nin en katı hapishanesi olarak kabul ediliyor. ışıklar hiç kapanmıyor, neredeyse hiç bir insan ile etkileşime geçemiyorlar ayrıca 23 saat kamera gözlemindeler. epstein daha önce aynı hapishanede yarı bilinçli bulunduğu için intihar gözlemine alındı. yani adamın her hareketi sürekli gözleniyordu. bir de bu ismin önemli bir kişi olduğunu düşündüğünde düşünün ekstra önlemleri. ama buna rağmen adam ölü bulundu.

  "suicide watch" (intihar gözetimi)'nde bulunan insanların odasında onlara zarar verebilecek hiç bir eşya vs. bulunmuyormuş ve kameranın başında biri sürekli bu adamların ne yaptığını izliyormuş. bağcık veya ip yapılabilecek herhangi bir eşya bile yokmuş odalarında. ayrıca daha ileri düzeyde bu kişileri bağlı tutup iki saatte bir pozisyonunu değiştiriyorlarmış (bir yerleri ağrımasın, yara olmasın diye). ve böyle bir yerde bu adamın intihar ettiğinin söylenmesi garip.

  mekanın dışında her nasılsa bu adam intihar edeceği sırada kamera çalışmamış. bu sırada kimse de sürekli izledikleri adama ne oldu diyip bakmamış. etrafta bulunan personelde nedense bir iş için başka bir yere gitmişler (maintenance). baktıklarında ise artık çok geçmiş.

  neyse ki bu olay diğer olaylar gibi sessiz karşılanmadı. bir çok insanın kafasında soru işareti oluştu. internette bir sürü meme (caps) vs. görmek mümkün. nedense clinton'ların üzerine çok gidiyorlar * * *, bill clinton'ın adaya gittiği ve o garip mavi kıyafetli tablosu adada bulunduğu için ancak çok fazla ünlü isim var bu işle ilgili olan. *, *, *, *, *, *
131 entry daha