şükela:  tümü | bugün soru sor
1 entry daha
 • ne biçim bir meretmiş bu. aslında bunun duygusallaşma diye kullanılması lazım. yani yapma böyle şeyler mutandis, saçmalama şeklinde.

  özellikle hayata dalga geçer gibi yaklaşan insanların en hızlı çökerten şey bu. doğrudan depresyon bunun sonu. çünkü o dalga geçmek zaten bir zırh. sen zırhı kırıp atıyorsun kendi elinle, ne lan bu. işini bitiriyorlar mutandis farkında değilsin. ulan sen kendi kendinle bile dalga geçerdin nooldu sana hmmm nooooldu. nerede o takmamalar, sallamalar, gününü gün etmeler nerede?

  duygusallaşınca format tutmuyormuş insan. hani hep duygusal duygusal dolaşan duygu insanlarına bişicik yapmıyor bu duygusallaşma mevzu. senin gibi hırbo takımına yapıyor. ulan senin o sallamaz tavrına kızlar, üstün sürüş tekniğine yollar hasta değil miydi?

  duygusallaşmak sevgili dostlar, hayatı çekilmez kılıyormuş, ulan ne biçim hayat bu böyle dedirtip, insanlara empati mi sempati mi ne haltsa ondan duyduruyormuş. yani çok tehlikeliymiş bunu öğrendim.

  duygusallaşmayalım güzel güzel yaşayalım hayatımızı, unutalım herkesi... güzel dudakları, anlamlı bakışları unutalım, salağa bak bana aşık oldu diyelim gene, hıyara bak şöyle yapıyor diyelim empati kurmayalım. herşeyi eleştirelim yine.

  yok yok dugusallaşınca format tutmuyor.

  kendime not: niye duygusallaştığını sonradan hatırlayıp gülmen ve ulan ne salak oluyor insan demen için (bkz: nastasja)
5 entry daha