şükela:  tümü | bugün
51 entry daha
  • hem yalandır hem değildir. çift taraflı oynuyor kurnazlar:d

    ibb tv web sayfası ve kanalda yeni olduğu söylenen logo bulunmakla beraber shutterstock araklaması olduğu için anlaşılmış olsa gerek ilgili kısım kaldırılmış. site şeysi

    gelelim gerek var mıydı? ibb tv'nin logosunun ibb logosu ile aynı olmasından daha doğal ne olabilirdi merak ediyorum. sikkodan yere bir değişiklik, ne oldu acaba ? ekranda cami görmek istemiyoruz ekrem mi dediler * yeni logo da shutterstocktan alınma herhalde, renge varıncaya kadar aynı. bence başkanı kazıklıyorlar.

    şimdi bu logo için ücret verildi mi ? verildiyse kaç para verildi ? logo kimlere yaptırıldı ? araştırılması ve açıklanması gerek.

    edit: ben de saf saf yazıyorum meğer cami düşmanlarını pıtır pıtır ortaya döken mevzu olmuş. ekrem başkan yukarıdaki goygoyum kuvvetle muhtemel gerçek olmalı. kemik seçmenin kırk yılda bir açacak olduğu ekranda cami görmek istemiyoruz dedi ve sen de olur abi çektin. sevgili din düşmanları, bu işi klavyeden değil açık açık yapınız. malum klavyede yaşanmıyor. çıkın açık açık ben sizin dininize karşıyım diye bağırın meydanlarda.
15 entry daha