şükela:  tümü | bugün
 • ilginç bir kadın sürücü kazası daha. cinsiyetçilik yapmak istemiyorum ama yeter artık. benzer bir kaza da benim başıma gelmişti. artık kadın sürücü görünce 10 metre uzaktan gitmek zorunda kalıyorum.

  diyarbakır'da gerçekleşen olayda okulun ilk günü iki kardeş okul servisini bekliyor. o sırada yanlarında duran bir araç aniden hızlanıp iki kardeşi altına alıyor. fren yerine gaza basan sürücü çarptıktan sonra da gaza basmaya devam ediyor. çarpışmanın olduğu yerde kaldırım olması büyük bir faciayı engelliyor. acil serviste tedaviye alınan kardeşlerin sağlık durumları şu an iyi. kazanın ardından gözaltına alınan sürücü zeynep c. ise ifadesinin ardından serbest bırakılmış.

  inşallah ehliyetine el koyarlar, bir daha da vermezler.

  kaynak

  edit: kaynaktan video silinmişti. kaynak değiştirildi.

  edit2: otomobiller erkek beynine göre tasarlandığı için bu kazaları çok yaşıyoruz muhtemelen. bir kadından çok güzel bir öneri gelmiş. kadın beyni referans alınarak kadınlara yönelik yeni otomobiller çıkarılabilir. onu da buraya bırakayım. (bkz: #82434655)

  edit3: üstte referans verdiğim entry'deki renkli pedal önerisinin saçma olduğunu ben de biliyorum. mesaj atmayın artık *swh farklı tasarımlar düşünülebilir sadece. burada önemli olan konu bu. gidip pedala takıldınız.
260 entry daha