şükela:  tümü | bugün
49 entry daha
  • türk insanının zeka seviyesini bakınız olarak veriyorum ve devam ediyorum. öncelikle editte eski iski yönetimi falan demişsin. hah işte iskinin başına yine ak partili bir iski memuru getirildi bunu cevap olarak verebilirsin.

    arkadaşlar yapmayın allah aşkına şu ülkede reformist olmak kadar boktan bir şey var mı? kime inansak anamızı ağlatıyor, hangi düşünceyi savunsak 2 güne bizi göt ediyor. birilerinin düşüncesini benimsemek zorunda kalacağımız en boktan ülkedeyiz maalesef. sorunlar o kadar çok ki bir devlet büyüğü gelse dese ki derdini anlat şükür der bir çay ikram eder bilezikleri de verip gönderirim. gerçekten bırakın birilerini savunmayı bunlar bizim anamız babamız değil bize hizmet etmek zorunda olan insanlar bunun için para alıyorlar bunun için güç istiyorlar. ama biz her konudaki super radical uber partizan tavırlarımız yüzünden birbirimizi yiyoruz ve günün sonunda elde kalan her yönetim sonunda dünyaya 20 yıl geriden bakan bir türkiye ve içine sıçılmış bir ülke oluyor. adamın sex kaseti çıkıyor bir şey olmuyor, para çalma tapeleri çıkıyor umurumuzda değil, herkes oy çalıyor ama çuvalları denize atıyoruz, zam geliyor hem de ayda iki kere yüzde 30 diyor biz ise camı çerçeveyi izole eder otururuz diyoruz. içtiğin suya zam yapıyor hamidiye su ama içme suyunun kalitesini artırmıyor.

    velhasıl burada araba almış fiyatı artmış bilmem ne bunları geçin. bir şeyleri düzeltmek istiyorsak dışarı çıkıp isyan etmemiz kan dökmemiz lazım.