şükela:  tümü | bugün
 • xiaomi'nin ürettiği true wireless kulaklık. gittigidiyor'dan 200 tl gibi bir fiyata satın aldım. ilk deneyimlerim çok çok olumlu. satın alırken kamil koç'un otobüslerindeki kulaklıktan hallicedir diyerek satın aldım fakat ses kalitesi gayet tatmin edici.

  --- artıları ---

  - kesinlikle fiyatı
  - boyutları çok küçük, özellikle apple'ın airpods'unun çirkin tasarımı yok.
  - kulağa çok iyi oturuyor. özellikle kulak kanallarım çok büyük olduğu ve airpods / earbuds gibi kulaklıkları kullanamadığım (pıt diye düşüyorlar) için çok büyük rahatlık oldu.
  - kutusuna koyup hemencecik şarj edebiliyorsunuz. 10 dk içine bıraktığım kulaklıklar %50 seviyesinden %60 seviyesine çıktı.
  - sesi dengeli, müzik basslarda boğulmuyor, tizler de kulağınızı tırmalamıyor.
  - kulaklıkların üzerinde bulunan dokunmatik tuşlar üzerinden işlem yapılabiliyor. (sol kulaklığa iki kere dokununca geri, sağ kulaklığa iki kere dokununca ileri atlayabiliyorsunuz. ikisine de 3 kere dokununca telefondaki asistanı devreye sokuyor)

  --- artıları ---
  --- eksileri ---

  - şarj kılıfı biraz dandik, kutunun kapağı da biraz daha sağlam olsa iyi olurmuş.
  - qi veya başka bir kablosuz şarj olasılığı yok. reverse charging destekleyen telefonlarla şarj edilemiyor, (çok da sorun değil. kılıfa koyduğunuz zaman şarj ediyor. 3-5 kere de full şarj edebiliyorsunuz)

  --- eksileri ---
48 entry daha