şükela:  tümü | bugün
395 entry daha
 • metodik futbol'u (bkz: #67928779) en heyecan verici şekide oynatan hoca olan antonio conte ile birlikte yeniden heyecan yaratan takım.

  conte'nin sistemini henüz avrupa sahnesinde ciddi şekilde izleyemedik, muhtemelen bu sezon da pek izleyemeyeceğiz, ne de olsa şl kulübün yıllardır unuttuğu bir mecra. ancak conte tempo ve direnç konusunda ciddi yüklemeler yapan biri olduğu için inter'de 1-2 sene içinde oluşturması muhtemel yapılanma ile neler yapacağını merak ediyorum. yaz transfer dönemini iyi geçirdiler, lukaku, alexis sanchez, godin gibi kaşarların yanı sıra genç yetenekler daha heyecan verici:

  (bkz: lautaro martinez)
  (bkz: valentino lazaro)
  (bkz: alessandro bastoni)
  (bkz: eddie salcedo)
  (bkz: nicolo barella)
  (bkz: andreaw rayan gravillon)
  (bkz: gabriel brazao)
  (bkz: lucien agoume)
  (bkz: sebastiano esposito)

  a takım takviyelerinin yanı sıra bu gibi gençlerin devamı gelecektir.

  önümüzdeki yıllarda özellikle son iki sezona damgasını vuran klopp'un liverpool'uyla veya kozasından çıkıp yeni bir dominasyon peşine düşen guardiola'nın man city'siyle eşleşmesi halinde ortaya çok zevkli maçlar çıkacaktır. eğer conte ile yönetim arasında saçma şeyler yaşanmazsa inter'in önümüzdeki yıllarda dünya futbolunda sağlam bir yer edineceğini düşünüyorum, dünyadaki üçüncü baskın sistemin (metodik futbol) yeniden ilk akla gelen temsilcisi olup dünya futbolunun üç büyüklerini (liverpool-city-inter) oluşturabilirler.
107 entry daha
hesabın var mı? giriş yap