şükela:  tümü | bugün
77 entry daha
 • ya bu bir grup gerizekalının vatan sevgisi kendi tekelindeymiş gibi davranmasına katlanamıyorum. operasyona karşı olanlar da ülkelerini, askerlerini seven insanlar olamaz mı be sikik? burada klavyenden komik komik övgüler döşeyince benden daha mı türk oluyorsun, ülkeyi benden daha mı çok sevmiş oluyorsun? sen kimsin ki seninle aynı düşünmeyen herkesi yaftalayabiliyorsun? bu orospu çocuklarındaki özgüvenden ben de istiyorum ya... aynı fikirde değilsen direkt pkk'lı oluyorsun, mantığa bak.

  ben ordumuzun, askerimizin yanındayım da en başta neden abd'nin yanında olup suriye'yi karıştırdık biz ha? şimdi binlerce vatan evladını o bok çukuruna gönderirken alkışlayıp içi boş laflarla gazlamamızı mı bekliyorsunuz? siktimin çomarlarına bak hele, klavyeleri başında mastürbasyon yapınca kendilerini başkomutan zannetmişler. sizin kadar biz de seviyoruz bu ülkeyi. askerleri ise sizden daha çok düşünüyoruz muhtemelen.

  operasyon hakkında bilgi almak istiyorsanız yabancı kaynakları takip etmenizi öneririm. burası neo-osmanlıcı, balık hafızalı çomar gavatlardan geçilmeyecek çünkü. sorsan açlıktan nefesi kokuyordur, gencecik oğlanlar osmanlıcıların hayalinin fragmanını gösterecek diye savaş naraları atıyor, türk ordusu şöyle türk ordusu böyle diye coşuyor.

  o kadar hevesliysen git sen savaş pezevenk. gerizekalı haydutlar. vatan sevgisi bunların tekelinde ya, bunlarla aynı fikirde değilsen hemen pkk'lısın, ülke düşmanısın. evet türkiye'yi sevmenin tek yolu sizin gibi eğitimsiz, gaza gelmeye hazır dangalaklarla aynı fikirde olmak çünkü. başka alternatif yok.

  not olarak ekleyeyim, ben operasyona karşı değilim. sadece şunu anlamıyorum: niye akp'nin yediği bok için binlerce gencimizi buralara kadar götürdük biz, neden şimdi savaş naraları atıyoruz? burada havlayan ve insanları pkk'lı olmakla suçlayan itlerin kaç tanesi eline silah almış, kaç tanesi adam vurmuş acaba? siz evinizde oturuyorsunuz nasılsa, size kolay tabii öyle coşmak. oğlum daha önce 50 kere izledik bu filmi. bugün sizin gibi aptalların gazını almak için girerler, bir ay sonra çıkarlar. belli mi olur? ordunuzu, ülkenizi seviyorsanız en başta bunlara oy vermeyeceksiniz işte.

  ben ülkemin çıkarına olanı istiyorum, ülkemizde insanlar mutlu olsun ve suriyeliler de kendi ülkesine dönsün istiyorum ama bunun için belki yüz binlerce evladımızın oralara gidip de savaşmasını sevinç çığlıklarıyla karşılayacak değilim. insanlara terörist demeden önce dönüp kendi ahlaksız götünüze bakacaksınız. amına kodumun kertenkeleleri. senin gibi orospu çocuğu türkse ben 10 kere türküm, var mı itirazın?

  ***

  edit: hala mesaj atan gerizekalılar var. bu kitleden fazlasını beklemiyorum zaten, kafaları bu kadar çalışıyor ama yine de açıklamaya çalışayım. diyorum ki, sizinle aynı fikirde olmayan ve farklı görüş belirten insanlara kuduz köpek gibi saldırıp "terörist" demeyin. bu insanlar ordusunu, ülkesini en az sizin kadar seviyor olabilir. vatan sevgisi sizin tekelinizde değil. haddinizi bilin. ben bu ülke için en iyisini istiyorum, beyinsizin evladı bana hala sen şöyle teröristsin, böyle adisin diye mesaj atıyor. bir tane mal da "olumsuz konuşanlara bakın, hepsi kürt" yazmış... aç oku ulan 3500 tane entry'm var, oku hepsini, gör bakalım kürt müymüşüm.

  siz hastasınız. ülkeyi abd'nin çıkarları için ateşe attılar, sesinizi çıkarmadınız. abd denen emperyalist köpeklerle iş tuttular, alkışladınız. şimdi burada, klavye başında egonuzu tatmin ediyorsunuz; sizinle aynı fikirde olmayanlar da terörist oluyor. ne ala memleket. ben türk ordusunun her zaman yanındayım da bu orduyu abd'nin çıkarları için kullananlara niye ses etmeyecekmişim, niye konuşmayacakmışım lan? onu da anlatsanıza bir bana? başka zaman eleştirilirmiş de şimdi olmazmış... hadi ya, neden? benim arkadaşım, dostum birilerinin oyunu için suriye'ye girecek ama ben bunu eleştirmeyeceğim öyle mi? siz ölmeyi bayılmak mı sanıyorsunuz lan?
707 entry daha