şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • editler bitiyordu editi: tuğba'nın da aileye şiddet ya da zorbalık uyguladığı konusundaki iddialar, haluk levent tarafından da üstü kapalı da olsa dile getirilmiş. babayı haklı çıkarmaya çalışanlaradır bu son editim. tuğba haksız olabilir, sorunlu olabilir, hasta olabilir. bunun çözümü şiddet değildir. şiddet şiddet ile çözülemez. şiddetin hiç bir türü kabul edilemez. dr'lar ve hastaneler bu durumlar için var. sosyal hizmetler bunun için var.

  haluk levent son tweet
  sonun sonu editi: haluk levent'ten güzel haberler var
  iyi ki varsınız iyi insanlar

  edit4: @hasr hat isimli yazarın gönderdiği linkte ilginç şeyler oluyor. olayın yalan olduğunu düşünüyorum bir an, sonra haluk levent geliyor aklıma, bilemiyorum..
  adamın yeğeninin yazışmaları

  edit3: gözaltına alınırken gazetecilere küfür etmiş.
  karakola giriş anı

  twitter'da gördüğüm ve gördüğüm andan beri nefes alamadığım videodaki baba.

  "kızının üstüne oturan, böğüren, tuvaletini yapan kişiye baba denir mi?"derseniz, denmez elbette ama sıfat bu işte, yapacak bir şey yok.

  yorumlarda gözaltına alınıp serbest bırakıldığını okudum ama çok da emin değilim gerçekliğinden.

  bir kez daha sosyal medyanın gücü ile elimizden geleni yapalım lütfen.

  kaynak

  videoyu çeken işkence gören kızın kardeşi imiş.

  edit: @kulturshock isimli yazarın belirtmesi üzerine haluk levent'in konu ile ilgili attığı tweet işin vehametini gözler önüne seriyor. sanırım tam da korktuğumuz gibi bazı şeyler

  haluk levent

  edit2: @patatesagacı isimli yazarın uyarısı ile yeni link geldi. neredeyse babayı haklı çıkaracak olanlar bir de bunu izlesinler bakalım. video2
217 entry daha