şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
7 entry daha
 • "klavye başından" ibaresi eklenmesi gereken başlıktır.

  edit: biri de ölmedik buradayız yazmış. buradasın ondan ölmemiş olabilir misin acaba? yarın öbür gün şehit haberleri gelirse bakalım ne kadar üzüleceksiniz? ateş düştüğü yeri yakar. hayat sizin buraya "mekanı cennet olsun" yazmanız kadar basit değil.

  ayrıca operasyonun gerekliliğini sorgulamıyorum. operasyona karşı olduğumu da söylemiyorum. sadece ekşi sözlükteki popülizm ve samimiyetsizliğe karşı tepkim.

  edit1: demek istediğim tam olarak bu;

  https://prnt.sc/pgzeiw
  https://prnt.sc/pgzfio
  https://prnt.sc/phbmig
  https://prnt.sc/phbmn8

  işte benim tepkim buna. adam 2 saat önce bira içecek arkadaş ararken ve muhtemelen iş çıkışı keyifle soğuk birasını yudumlayacakken bi yandan da gelip burada hiç tanımadığı adamlara aslanlar kaplanlar diye güya moral veriyor. popülizm bu işte. ne oldu buraya yazdın gittin bi de öbür başlığa yazdın muhtemelen "allah yardım etsin" vs diye. görev tamam dimi?

  edit2: aşağılarda sahadan destekliyoruz diyen adam var sanıyorum operasyon bölgesinde telefonların çekmediğinden haberi yok. uydu telefonundan ekşiye girmiş sanırım.

  yazmadan geçemeyeceğim youtube da evinize suriyeli alır mısınız deneyindeki kitlenin alayı burada sanırım. herkes esip gürlemiş keşke arif elinde mikrofonla gelip savaşa çağırsak gelir misin diye sorsa bu esip gürleyenler nasıl kıvırır merak ettim.

  edit3: dün operasyonda ahmet topçu isimli gencecik bir askerimiz şehit oldu. nedense bu başlık kadar itibar görmedi. samimiyet dediğimiz bu işte. itibar görse de bi şey değişmez. ateş düştüğü yeri yaktı. ekşiciler fosur fosur evlerinde sanal operasyonlarını yaptılar.

  edit4: gün itibariyle harekat sona erdi. öncelikle burada esip gürleyenlerin ruh halini merak ediyorum. şahsi görüşüm daha fazla askerimizi kaybetmediğimiz için mutluyum. ama bu durum 8 sene önce monşer denilen diplomatlar dinleseydi aynı olabilirdi. şimdi cebimizde 3.5 milyon suriyeli var hayırlı olsun. bi de kafamı en çok akplilerin abd deki malvarlıkları araştırılacağı için mi anlaşmaya varıldı konusu kurcalıyor.
1520 entry daha