şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
8930 entry daha
 • (bkz: şizofren)

  sabah dediği öğlen dediğini, akşam dediği gece dediğini tutmayan abd başkanı.

  yalnız ben bu elemanın açığını buldum.

  içinde "obama'yı eleştiren" bir cümle olduğunda yüzde yüz destekliyor. o yüzden türkiye suriye konusunda cümlelerini kurarken "obama"nın ismini geçirmeli. misal:

  - "biz türkiye olarak, obama'nın desteklediği terör unsurlarıyla mücadele ediyoruz"
  - "biz türkiye olarak, obama'nın silahlandırdığı, bölgeye ve tüm dünyaya terör ihraç edecek olan terör unsurlarıyla mücadele ediyoruz."
  - "biz türkiye olarak, obama'nın izniyle suriye'nin verimli tarım arazilerinde uyuşturucu yetiştiren, dünyaya ve avrupa'ya uyuşturucu ihraç eden terör ve suç organizasyonlarıyla mücadele ediyoruz."
  - "biz türkiye olarak, obama'nın desteği yüzünden insan kaçakçılığı yapan terör örgütleri ile mücadele ediyoruz."
  - "biz türkiye olarak, obama'nın desteğiyle bölgede etnik temizlik yapan ve despot yöntemlerle yerel halkı bezdiren teröristlerle mücadele edip, suriye'nin teröristler tarafından işgal edilen bölgelerine demokrasi ve özgürlük getirmek için çalışıyoruz."
  - "biz türkiye olarak, obama'nın beyzbol sopasını obama'ya monte etmek için mücadele ediyoruz" denmeli.

  trump rt eder, över, hemen üzerine atlar, savunur... adam demokratları ve obama dönemini eleştiren her şeye koşulsuz destek veriyor.

  ciddi ciddi bu taktik uygulanmalı.

  hatta sadece suriye meselesinde değil, f-35 meselesinde, obama döneminden beri var olan örtülü silah ambargosu meselesinde vb. bu taktik uygulanmalı.
333 entry daha