şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
  • pixar'ınkileri aratmayacak kalitede, hatta onlarınkinden bile başarılı, 1920 hd versiyonu halka açık bir şekilde sunulan* mükemmel animasyon!! olayı o kadar abartmışlarki websitelerinde nerdeyse bütün video codec çeşitlerinin olabilecek en üst düzey kalitelerinde download imkanı sunulmuş, misal buna 3gp de dahil! filmin karaoke versiyonu için de diyalogları içermeyen ses dosyası da gene websitesinde halka sunulmuştur. bu sayede bu şahane animasyonun yakında babunvari turkish seslendirilmiş bol küfürlü versiyonu da çıkarsa şaşırmayınız hatta bence birden fazla çıkar. ayrıca gene filmin özgün soundtracki de paylaşıma açılmıştır. çok da şukela bir websitesi mevcuttur.

    bu film hollywood'a bir başkaldırı belki de veya en basitinden sıradanlıktan sıkılmış, kendi yaratıcılığı ve hayalgücüne güvenip de işe koyulmuş gençlerin ortaya çıkardığı mükemmel bir eser..
    gönül ister ki türkiye'de de kerem beyit gibi çok başarılı çizimleri olan grafikerlerimiz bir araya gelsin ortak bir senaryo projesinde yeteneklerini konuştursunlar..
    her şey bir yana böylesine anlatılamayacak kadar emek harcanmış olduğu her yerinden belli olan bir filmi internet üzerinden herkese açık bir biçimde paylaşıma açan hollandalı gençleri tebrik etmek, önlerinde saygıyla eğilmek gerek.. ne de olsa amsterdamlı çocuklar, "they're the high ones!"..:))
3 entry daha