şükela:  tümü | bugün
1509 entry daha
  • kürdistan isteyen kişiler gerçekten çok ırkçı ve faşist. ikinci bir düşünceye yer vermiyorlar. sonuç olarak kuvvetler ayrılığı hiç hiç yok. ne olur bu durumda? hiçbir zaman kürdistan kurulamaz ve onlar da sanar ki yeteri kadar çatışmadıkları için kurulmuyor. halbuki mesele tamamen kürtlerin devlet gibi medeni bir yapıyı oluşturacak seviyelerinin olmamasındadır. kürdistan kurulamaz ama köpeklik yapması için adına kürdistan denilen bir kabile/aşiret bölgesi kurup bu bölgeye zarar verdirtebilirler. bu yüzden her pkk ve pkk destekcisi acımadan paramparça edilmelidir tsk tarafından.

    merhamet ve şefkat en son gelişen duygulardan biridir. çünkü bunlar yücelik duygularıdır ve yükselmeyle alakalıdır,yükselmek için alt duygular iyi gelişmiş olmalıdır haliyle. bozuk bir ruh yapısıyla büyüyen bu ırkçı,faşist terör sempatizanı ve üyeleri,hiçbir zaman merhamet etmez ve sağlıklı düşünemez. gelişmemiş alt duygularından dolayı,sürekli olarak kürdistan varmış gibi davranır,sürekli yalan söyler,sürekli olarak kendi abarttığı yalanlarda yaşar. işte bu derece altlarda olan kişiler merhamet edemez ve şefkat sahibi olamaz. o yüzden merhamet edilen her pkk'lı,merhamet edeni vatan haini yapar. merhamet etmeneye merhamet edilmez sözü çok güçlü bir mantığa dayalıdır,boşuna söylenmemiştir. zaten bu sözlerin zamanla yuvarlanıp her dönem var olmaları,mantıktan bir adım büyük olup hem mantığa hem tecrübeye dayalı sözler olmalarıdır

    özet: pkk militanlarına ve sempatizanlarına merhamet edilmemeli,demokrasi ortamına sokulmamalı. çünkü onlar gelişmemiş insani özelliklere çok açık biçimde sahipler. gözlerden kaçan şey,bu bozuk sosyal yapılarıdır. zaten bir ülke kuramazlar bu yüzden. fakat problem olabilirler,mesele bu. ayrıca onlar bir ülke kurmaktan ya da kürt ırkçılığından ziyade türk düşmanıdırlar. onların elinde iha ve f16 olsaydı, bombalamadıkları türk şehri kalmazdı. en büyük eksimiz,adını vermek istemediğim bir hain.

    ayrıca bir başka konu daha var. kürt sorunu ya da pkk sorunu diye bir şey yoktur.bir şey vererek çözebileceğin bir problem de yoktur.aklın yolu bir,adamlar binlerce insanını öldürmüş,ırkçı ve net olarak sana düşman. neyin anlaşmasını yapabileceğini sanıyorsun? şu örgütün liderine bir baktın mı? liderleri bile kompleks sahibi ve olgunluktan uzak(apo değil,şimdiki sözde liderleri diyorum. bu arada pkk sempatizanlarındaki küstahlık ve kendi yalanlarına inanma huyu apo denen salaktan gelir.) . bizim psikolojik bir duruşumuzun olmamasının sebebi, malum hain.

    pkk'nın hiçbir altyapısı ve düşünce adamı yoktur. ayrıca kürdistan ismindeki ek,hangi dil ailesine aittir?
39 entry daha