şükela:  tümü | bugün
 • üst edit: masumiyetkarinesi adlı faşist, işidli trolün özgür düşüncelerinin daha fazlasını özgürce dinlemek isteyen varsa buyursun twitter hesabına gitsin! ya da isterseniz abdullah öcalan da gelsin burada yazsın, türk askerine sövsün nasıl olsa düşünce özgürlüğü ya! insanları birbirine düşüren düşünce özgürlüklerini kendinize saklayın.

  edit: burada bunun gibi yüzlerce trol var ama bu onlardan farklı. bu ciddi ciddi rejime dil uzatıyor, cumhuriyete dil uzatıp atatürk’e küfrediyor. unutmayın vikipedi de atatürk’ e hakaret var diye kapatıldı. alelade terör propogandasıdır bu!

  edit 2 : bazı çakma özgürlükçülere de bak hele. aslında sevmiyormuş da yine de ifade özgürlüğüymüş. e hacım sen o zaman aç bakayım bir başlık malım şahsın diktatöryası diye özgürlük kapsamında silivriyi bize tasvir edersin! bu şahsın düşüncelerini söylemesi mevzu değildir. bunun gibi çok var. bunun amacı düşünce belirtmek değil, sistematik olarak belli bir anaç doğrultusunda halkı kin ve düşmanlığa sevketmektedir. şahıs tam da halkın ortak amaç gütmesi gereken şu dönemde iyice aktifleşti. sebep çok net: bu daeşçi üyeler için halkın bütünlüğü istenmez! siyasal islamın altında da kendini gizler. bu yüzden tehlikelidir ve uçurulmalıdır.

  malum yazarı bilen biliyor. bilmeyen için de (bkz: masumiyetkarinesi)

  bilmeyenler için söyleyelim ki şahıs fatih tezcan adlı cumhuriyet düşmanı, eski fetöcü ve siyasal islamcının ekşi sözlük hesabıdır. amacı provoke edip, atatürk hakkında hakaretler yağdırıp, rejim karşı propogandalar yapmaktır.

  mevzu kime neye karşı olması değil olay şahsın halkı kin ve düşmanlığa sevkederek insanları galyana getirip kaos çıkarmaktır. bunun terör örgütü propogandasından farkı yoktur. normal bir troll değildir ve derhal banlanmalıdır.

  açtığı provakatif başlıklardan birkaçı

  (bkz: geceye bir kemalist zirvasi birak)

  (bkz: #96736557)

  (bkz: #96708631) şahış burada yönetimin şaf etmemisinden dolayı atatürk’e diktatör diyebiliyor ve hala yazar.

  (bkz: #96689111) halkı kin ve düşmanlığa sevketmeye devam, atatürk’e put demeye devam ama yönetimden ses yok.

  (bkz: #96661729) devam da devam. bu entrileri defalarca giriyor. sebebi kavga çıksın, halk sokağa dökülsün, kan dökülsün. bu şahıs hem banlanmalıdır hem de yargılanmalı.

  (bkz: #96758577). bakın nasıl da örgütlü çalışıyor. bu açıkça suçtur! savcılar da varsa burada lütfen bir iki dilekçe patlatıversin şuna.
124 entry daha