şükela:  tümü | bugün
14 entry daha
  • selam ekşi ahalisi. neden bu konuda bile birbirinize girip çirkin çirkin laflar söylüyorsunuz. sırf sen ios, başkası android seviyor diye karşındaki adama “babanız ios” diyorsunuz. neden maddi gücü ios kullanmaya yetmeyen ya da maddi gücü yetse de android kullanmayı tercih eden insanlara “paranız yetmez” minvalinde şeyler söyleyip yaralıyorsunuz. siz mal mısınız? altı üstü 500$’lık bir telefon. nasıl bir insanın kalbini kırıp onurunu zedelemeye, annesini siken adam olmaya bu kadar kolay diliniz varıyor?

    not: iosspor.

    edit: şu yapıcı söylemime bile "stev jop sizi söğüşlerken biz androidin ucuz ve seri telefonlarıyla çağ atlıyoruz." diye mesaj atan yavşak dolu bu sözlük. be amcık ağızlı, sen ve senin gibilere yazdım ben bunu zaten. ios kullanıyorum ama ios kullanan arkadaşlar'ın android kullanan arkadaşlarına olan söylemlerinden rahatsız oldum. gelmiş bana mesaj atıyor "stev jop sizi söğüşlerken falan." sıfatını siktiğimin çocuğu, amına kodumun cahili.

    edit 2: "maddi gücü ios kullanmaya yetmeyen insan" cümlemi (bkz: #96766458) numaralı entry'e yazdım. bunu da açıklattırdınız ya.
242 entry daha