şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
  • kesinlikle türkiye'nin görüp görebileceği en stabil, en istikrarlı, en sarsılmaz adam. ilerde savaşa falan gitsem çoluğumu çocuğumu malımı mülkümü bu adama veririm; bu kadar da güvenirim gözüm arkada kalmaz.

    bu adamı show tv'nin yayınlanan ilk ana haber bülteninde görmüştüm, daha ufacık veletken. tarık tarcan'lı çarkıfelek falan vardı o zamanlar, o kadar eski yani... o zaman 5-6 yaşlarında olmama rağmen acayip sevmiştim hamit özsaraç'ı.

    sonra show tv gelişti, değişti, büyüdü, sapıttı ama o hep orada kaldı. reha muhtar geldi; bay kubidikler, halil ibrahim'ler süsledi haberleri; cıvıklaşan show haberi yine o yörüngede tuttu. ne olursa olsun yine ciddiyetle okudu haberleri bu adam. haftasonları veya saatbaşı fark etmiyordu, hep aynı şekilde görevinin başındaydı.

    defne samyeli geldi show habere, hamit abimiz hala yerinde, yedek klubesinde duruyor. belki bir gün türkiye'nin 1 numaralı anchormani olmayı bekliyor. yine mimikleri aynı, duruşu aynı, diksiyonu aynı.10 yıldan daha fazla bir süredir ekranda hep aynı yerde. bundan sonra da hep aynı yerde olacak; yine hükümetler değişecek, savaşlar çıkacak, krizler başgösterecek, tuğba özay frikik verecek; biz yine haberleri hamit abi'den dinleyeceğiz.

    helal olsun valla...
17 entry daha