şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
24686 entry daha
 • fanatik galatasaraylıyım baştan söyleyim.

  vay efendim fenerliler niye seviniyormuş, tabi sevinecek arkadaş ne bekliyordunuz. avrupada başarılı olunca biz kimle dalga geçiyoruz? 20 senedir uefa kupamız var diye kime laf sokuyoruz? finalde yendiğimiz arsenallileremi? doğal olarak rakip takım taraftarida başarılı olmamızı istemeyecektir. nesi garip bunun.

  gelelim kurt hocamıza, allah aşkına 3 senedir galatasarayın taktiği ne? söyleyim mi? yan top, yan top, yan top, musleraya geri pas, hoop muslera ileriye şişirsin... tam olarak taktigimiz bu. varmi aksini iddia eden?

  milli takıma gitti bir kaos, galataraya geliyo bir kaos, kaos kaos... devamlı birileriyle kavga, bir kaos.. hep bir kaos ortamı yaratma... kaostan faydalanarak başarı bekleme, yeter artık yeter... yazsak sayfalar dolar ama.

  başarısız olunca, tff ye salla, rakip takımlara salla, hakemlere salla, basına salla daha olmadi kendi yönetimine salla o da bittiyse kendi oyuncularına salla.. sen?

  yav şu sözlük yazarlarindan biri gs td olsa vallahi billahi bu gs'ı anca bu kadar rezil futbol oynatır. bu kadronun daha kötü olabilme ihtimali varmı allah aşkına.
  allahım biz nasıl kurtulacağız bu adamdan..
329 entry daha