şükela:  tümü | bugün
14 entry daha
  • evliliğe bakış açısının ne kadar sığ olduğunu göstermiş başlıktır. evli değilim evliliğe de çok sıcak bakmıyorum ancak siz de bu kafa olduktan sonra rica ediyorum evlenip üremeyin.

    neymiş artık daha rahat seks yapıyormuş. kardeşim zaten seks için evleniyorsan dünyanın en gerizekalı adamı olmalısın. yani düzenli bir escort gideri bile evlilikten ucuza gelir ayrıca kafan daha rahat olur. bir maliyet fayda araştırması yapmanı öneririm. yani olaya böyle yaklaşıyorsan ondan sonra kadınlar para peşinde ühühü diye ağlamayacaksın burada.

    sizin gibi mallar yüzünden kadınlar da kendilerini o kadar rahata alıştırdı ki hiçbir gelişim ihtiyacı hissetmiyor. neden? karşısındaki insanların standardı çok düşük. daha 2 gün önce 30 yaşına gelmiş anasıyla yaşayan adamların saçma sapan bahanelerini dinledik burada. bizim aile yapısına bakışımızda ciddi bir sıkıntı var...

    şahsım adına ben bu ülkede evlenmenin ve ayrılmanın çok ciddi maddi ve manevi yük olduğunu düşünüyorum. ayrıca iki kişi arasındaki ilişki evlilik sürecinde resmen halka arz ediliyor ve kimsenin haddine olmamasına rağmen herkes işe karışıyor. düğün ve yeni gelin evine zaten bir şey demiyorum. günün birinde düğünü siktir et gezeriz o paraya diyen biriyle neden olmasın?
226 entry daha