şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
3396 entry daha
  • şu gülümser bulut cinayetinin arkasından yunus'la birlikte orda oturan akrabalar da çıkarsa hiç ama hiç şaşırmam.

    çünkü yunus denen adamın gülümser bulut'u öldürmesi için hiçbir motivasyonu yok. bundan önceki cinayetlerine bakıyorsun hepsi ilişki yaşadığı genç kadınlar. adamın gülümser bulut'la ne gibi bir sorunu olabilir? 5.000 lira için mi öldürecek? ınstagram hesabına baktım, adam öyle 5.000 liraya muhtaç kalacak bir tip de değil. voleybol hocalığı yapan orta halli bir insan.

    ama suçu her şeye rağmen ısrarla hatice'nin üzerine yıkmaya çalışan ve yunus keskin deliller neticesinde tutuklanmış olmasına rağmen hala hatice'nin üzerine giden o akraba triosunun bir çıkarı var. hatice içeri girerse miras bunlara kalacak.

    yunus zaten profesyonel katil, hatice'nin annesini dövdüğüne dair mahallede adı çıkmış. yunus öldürsün, hiçbir delil bırakmadığı için suç hatice'nin üzerine kalsın, akraba triosu da keyfine baksın. o kamera kaydı olmasaydı hep birlikte hatice'nin başını yiyip bir güzel mirası yiyeceklerdi. şimdi bütün gerginlikleri bütün bağırıp çağırmaları bu yüzden. hatice'nin yeğeni olan çığırtkan kadının zaman içinde nasıl kuyruğuna basılmış bir hayvan gibi saldırmaya başladığını analiz ederseniz bazı eksik parçalar tamamlanıyor. kadın yunus'un tutuklanmasıyla birlikte tamamen kontrolden çıktı. korktuğun bir şey mi var diye sormadılar ya oradakiler, onlara da bir şey demiyorum.

    o cinayeti yunus işledi, orası kesin. ama tek başına planlamadı bunu. çünkü böyle bir risk almasını gerektirecek hiçbir sebebi yok. seri katil dediğin insanların belli saplantıları olur, kurbanlarını aynı özelliklere sahip insanlardan seçerler. gülümser bulut nere, bundan önce işlediği iki cinayet nere? yunus'a mirastan hatrı sayılır bir miktar teklif edip suçu hatice'ye yıkmaya çalıştılar, ellerinde patladı. yakında kendileri de girerler içeri. kadın ölür ölmez ikinci gün hatice'yi mirastan çıkarmak için dava açmaları konusuna girmiyorum bile.
41 entry daha