şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1240 entry daha
 • fecaat geçen miami deplasmanının ardından reddit'te bir kullanıcı james harden'ın performansı ve deplasman şehrindeki striptiz kulüplerin repütasyonu* arasında korelasyon olup olmadığını merak etmiş ve mükemmel bir çalışma ortaya koymuş.*
  ampirik verileri inceleme, analiz ve sonuç noktasında gerçekten akademik seviyede bir çalışma olmuş nitekim kullanıcılar da 70+ award münasip görmüşler ki bu gerçekten bir reddit post'unda nadiren görülen bi' şey.

  çalışma için öncelikle son dört yılın performans verilerini ve istatistiklerini analiz ederek işe koyulmuş (evinde oynadığı ve kaçırdığı maçlar dahil edilmemiş) ardından performans kriterlerini belirlemiş. bunlar; iç saha isabeti*, serbest atış isabeti*, sayı, asist, üç sayı isabeti* ve top kaybı*.
  bu istatistikleri sezon ortalamaları ile karşılaştırmış.
  ardından şehirdeki striptiz kulüplerin reyting verilerini toplamış -her şehirden en az 35 kulüp incelemiş-

  analiz sonucunda deplasman şehrinin striptiz kulübü kalitesi arttıkça harden'ın performansının düştüğü gerçeği gün yüzüne çıkıyor.

  u/angrycentrist
  google docs
  imgur

  tl;dr: harden'ın en iyi oynadığı deplasman toronto, en kötü oynadığı deplasman miami. buradan da en kötü striptiz kulüplerinin toronto'da, en iyilerinin miami'de olduğu rahatlıkla anlaşılabilir.
380 entry daha