şükela:  tümü | bugün
2418 entry daha
 • indirim öncesi büyük bindirim örneğiyle karşınızdayım.

  dün akşam birkaç kazak beğenip favorilere attım. fiyat takibi rahat olsun diye de ss almıştım.
  kazaklardan biri üzerinden anlatıyorum:
  şu ss dün akşam kaydettiğim, kazağın fiyatı: 49.6 tl
  bu akşam favorilere tekrar bakarken karşılaştığım manzara tam olarak şu oldu. aynı kazağın fiyatı: 119.9 tl'ye yükselmiş.
  şimdi bu uygulamayı kullanan herkes biliyor zaten indirim öncesi yapılan fiyat artışlarını. aynı hikayeyi anlatmak değil amacım. tam olarak şu: lütfen beğendiğiniz ürünü favorilere ekleyip takip edin. bugün 119.9 diye gördüğünüz ama normalde 49.6 tl'ye satılan kazağı size indirim yaptık diye örneğin 79 tl'ye kakalamasınlar diye bunu yapın.
  favorilere eklemekle de kalmayın benim gibi manyak olup büyük indirimler öncesinde ss alın.
  yazdıklarım tamamen yatırım tavsiyesidir.

  edit: çaylak arkadaş "49 liraya kazak bulmuşsun daha neyin indirimini bekliyorsun. içtiğin 3 tane starbucks kahve 50 lira zaten" gibi bir mesaj atmış. seni kınıyorum ve sana laflar hazırladımla başlayan bir cevap verecektim ama bu fikirdeki herkes görebilsin diye ağzımı bozmadan buraya yazmak istedim. ben burdan aldığım hiçbir şeyi iade edemiyorum çünkü kargo firmaları bana çok uzak. ve ben iade edemeyeceğim aynı zamanda üzerimde denemeden alacağım bir kazağa 40 tl'den fazlasını veremem kardeş. havaya atacak param yok benim. ayrıca trendyol'un gerçek indiriminden aldığım güzel bir filtre kahve makinem var kahvemi evimde içebiliyorum. haydi selametle...

  teşekkür ve bilgilendirme edit'i: trendyol başlığına yazdığım bir entry üzerine bu kadar fazla mesajı bir o kadar güzel insandan alacağımı hiç tahmin etmemiştim. yazan herkese gerçekten çok teşekkür ederim.
  birkaç kişi ürünün orijinal fiyatının zaten 119 tl olduğunu, çift indirim görmüş halinin 49.6 tl'ye inmiş olduğunu söylediler. etik bulmasalar da normal fiyata çekmelerinin garipsemeyecek bir durum olduğunu belirterek. ilk ss'i aldığımda zaten normal fiyatını ve indirimlerini fark etmiştim. hak verirsiniz ki ss alacak kadar takıntılı olduğum için fiyatlarını en baştan kontrol ediyorum. benim bu entry'yi yazmama sebep şu:
  ayın 7'sinde 49.6 tl olan ürün
  büyük indirim öncesi ilk fiyatı olan
  119 tl'ye ayın 8 'inde çıkarılıyor.
  ve ayın 9'unda yüksek ihtimalle 119 tl'den yeni indirime girmiş gibi sunulacak.
  zamanı olmayan birçok kişi indirim öncesi cuma akşamı ürünleri kontrol edip indirimden almak için kenara ayıracaklar. yani fiyat 119 tl iken.
  3 gün içinde yaptıkları bu fiyatlandırma politikası tam bir şark kurnazlığıdır ve ben bundan çok rahatsızım. derdim özet olarak tam olarak bu.

  büyük trendyol indirimi edit'i:
  trendyol, sözlüğü okuyor musun? umarım okuyorsundur ve yeni fiyatlandırmanı bu kadar destek almış bir entry üzerine yapmışsındır. uygulama çökmeden önce, yani 00:00 öncesi fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 43 tl civarına indirmişti. çöktüğü için ss veremiyorum; fakat büyük indirim "başlamadan önce", aynı gün 119'dan 43 civarına çekildi. bu fiyatlandırmadan utanmam gerekiyorsa utanabilirim, fakat payımız varsa da gururlanabilirim. kararı size bırakıyorum. ve evet bence de kazak çok güzel!
602 entry daha