şükela:  tümü | bugün
 • son edit: başlık altındaki 100'lerce entry'nin %90'ı fenerlilere ait. lakin 1 kişi de cas davası'nın neden geri çekildiğini, en az 50 milyon euro zararın neden tazmin edilmediğini açıklayamamış. uefa galatasaray'ı fetöcülükten men etse ben %100 eminim ki gs camiası cas'a da gider, olmadı insan hakları mahkemesine de gider. hiçbir kişi / kurum haklı olduğu bir konuda geri adım atmaz. madem şike yapmadınız neden hakkınızı aramıyorsunuz sorusunun cevabı yok. bu cevabı tatmin edici şekide veren biri olursa ben ömür boyu şikeci dememeye razıyım. evet bekliyorum cevabı.

  edit: bize şikeci diyen fetöcüdür diyen andaval, sizin 2011'de şike yaptığınızı ben söylemiyorum uefa söylüyor, hatta bundan dolayı şampiyonlar ligi'nden men yediniz, nerden baksan 50 milyon euro zararınız var. madem şike yapmadınız cas orada, cas davası namusumuzdur deyip geri çektiğine göre kulübünüzün de buna itirazı yok.

  edit 2: bana fetöcü diyen arkadaşlar sizlerle yargı önünde hesaplaşacağız. bakalım mahkemede de bu iddianızın arkasında durabilecek kadar yüreğiniz olacak mı. yok öyle bok at izi kalsın aklınızı başına getireceğim.

  edit 3: evet, entry'mde bana terörist diyenlere küfür ve hakaret ediyorum. yargı önünde bu eylemimin hesabını vermeye hazırım. herkes yaptığının hesabını versin zaten dileğim bu.

  edit 4: hakan şükür, emre belözoğlu, ihsan kalkavan kim fetöcüyse kendini bağlar. bu yüzden galatasaray'ı kurum olarak terörist ilan edemezsin, bu kulübün taraftarlarına terörist diyemezsin. şike ise kulübün kendisini bağlar, uefa tarafından fenerbahçe kulübünün şike yaptığı tescillenmiştir. fenerbahçe kulübü ise buna itiraz etmemiştir. dolayısıyla spor yargılaması nihai kararını verdi o konuda. aradaki farkı anlamak için biraz beyin gerekiyor tabi. eğer fenerbahçe taraftarını şikecilikle suçlayan varsa o da yargılansın, ama fenerbahçe kulübü'nün şike yaptığı tescillidir, dolayısıyla istediğimiz kadar bu gerçeği söyleyebiliriz.

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  buradan hem ekşi yönetimine, hem gs yönetimine, hem de vicdanlı savcılara çağrımdır.

  doğduğumdan beri galatasaraylıyım, kendimi bildim bileli bu oluşumun ne olduğunun farkındaydım. yanlarından dahi geçmedim. şimdi gelmiş anonimliğine güvenip her türlü şerefsizliği yapabilmeyi kendilerine hak gören insan müsveddeleri tuttuğum takım galatasaray diye bana terörist demeyi kendilerine hak görüyor. sokakta söylese ağzını burnunu kırıp evine yollarım ama bu şekilde yaptıklarında elden bir şey gelmiyor. dava etsen hangi biriyle uğraşacaksın, her allahın günü terörist olarak yaftalanmak zorunda mıyım? bu işe artık bir son verilmeli, bizler şahıs olarak tek tek uğraşamayacağımıza göre galatasaray yönetimi yargı mekanizmasını harekete geçirmeli. birkaç tanesi hakettiği cezayı gördüğünde bu korkak köpekler sike sike adam olacak zaten.

  ekşisözlük yönetimi de bu şerefsizliğe daha ne kadar göz yumacak bilemiyorum, ancak böyle devam ederse bu çivisi çıkmış platformu da yargıya havale edeceğim.
160 entry daha