şükela:  tümü | bugün
345 entry daha
 • oğlum 5 senedir ülke puanına verdiğimiz katkı yeter. bu sene bu rezil kadro ile beraberlik bile büyük başarı diyordum. beni utandırmadılar sağolsunlar. şu uefa maçları bitsin devre arası gelsin diye dört gözle bekliyoruz.

  sıra geldi kadroda olan çöplere :

  oğuzhan : siktir git lan. 46 yaş halimle senden daha fazla koşar ve daha fazla risk alırım.

  necip : oğlum yönetimin veya teknik direktörün porno kasedini mi buldun aq? her maç vazgeçilmezsin! yetenek fukarasısın resmen.

  alman kovası behlül : alman dediğinin iş disiplini ve ahlâkı olur. hadi ahlâk kısmını geçtik bari iş disiplini olsun sende aq. sen kalecisin lan. instagram'da, twitter'da karıya kıza yürüye yürüye forvete evrildin ibne kılıklı.

  mr hunter : sen bile bu takıma güvenmiyorsun biliyoruz. ısrarla kendi bildiğini okuyosun. senin sistemine bu kadro uymaz. vazgeç şu inattan. kadroda olan leşlerin hepsini devre arasında olmadı sezon sonunda gönder. yoksa onlar senin ipini çekecek.

  ve geldik sona #foforvetnerede ? #foparalarnerde? gomez'den sonra, kabile reisini düdüklediğim yamyamından sonra forvet alın diye diye helak olduk. gittiniz müzmin sakat buvak upss burak'ı aldınız dalga geçer gibi.
  şampiyonlar liginde namağlup çıkan takımdan, uefa'da gelen geçenin tokatladğı bir takıma. emeği geçenlerin.........
30 entry daha