şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
 • komik olan nedir anlamadığım durumdur. tüketici bilinci bu işte memleketteki adam 1 aylık araç alıyor bozuluyor muhtemelen satıcı firma işi yokuşa sürecek. millet de dalga geçiyor. neden? sermaye tarafından sikilmek hoşunuza gidiyor sanırım.

  edit: kimse markayı savunmuyor amk. siz durduk yere insanların aldığı araçlara sayıp sövüyorsunuz millet de size ne kadar cahil olduğunuzu anlatıyor.

  bmw dediğiniz araba hakkında binlerce şikayet bulabiliriz internette.

  https://www.sikayetvar.com/…ir-arac-sanziman-hatasi (2 ay)
  https://www.sikayetvar.com/…/bmw-sanziman-fiyaskosu (7 ay)
  https://www.sikayetvar.com/…ya-diferansiyel-arizasi (1 ay)

  problem bu araçlarda kronik ya da değil bu kadar arıza olması değil. asıl problem bi kere bu araçların türkiye'de bu kadar pahalı olması. o devletin suçu. buna ek olarak yine bu araçların satışını yapan yerli firmaların serviste hep işi yokuşa sürüp müşteriyi öpmesi. yani sen wv alan adama "mal o kadar para verilir mi o arabaya" dersen ben de sana; sen dön kendine bak derim. senin tonla para verdiğin ya da vermediğin aracın da en az bunlar kadar boktan. o yüzden millete gülene kadar açın kendinize gülün.

  edit1: bu kafaya da karşıyım. arkadaş ironi mi yapmış bilmiyorum ama otomatik aracı böyle kullanacağına manuel al kendini hiç üzme.
  (bkz: #97539325)
182 entry daha