şükela:  tümü | bugün
429 entry daha
  • genelleme yapacağım ama doğu slav orta asya orta doğu( uzakdoğulu kardeşlerimi tenzih ederim) ve anadolu kadınlarında daha çok rastladığım tiksindirici bir durum. kaba samimiyetsiz yapmacık kendini alfa zanneden kasıntı erkekleri badboy mu sanıyorlar bilmem ama çok seviyorlar. bir de o erkeğin doğal davrandığını savunuyorlar.ukalalik etmiyorum ama biz erkek olduğumuz icin hemcinslerimizin rol yaptığını daha iyi anlıyoruz bence. tabi ki bu coğrafyalardaki her kadın böyle değil mesela kız arkadaşım oyle erkekleri sevmez . belki de bizi birbirimize çeken şeylerden biri buydu.
    genellememi sonlandırıyorum. çok da batılı kadın tanıdım. bazılarını ve ergenlik donemindekileri saymazsak geneli bir birey olmayı öğrenmiş. erkek tarafından bastırılmayi sevmiyor. erkeğin alfaliginin onun kabalığı sert duruşu olmadığını anlayabilecek bir muassir medeniyetler çevresinde büyüdüğü için kasıntı erkeklerle doğal davranan erkekleri ayırt edebiliyorlar.

    bakın canım burada bir tavsiye vereceğim. toplum içinde yaşıyoruz hepimiz aynı havayı soluyor ayni şeyi tüketiyoruz. neden ben sana sert ve kaba davranayım?! bu alfalik mi? yani flört döneminde sana badboyluk yapmam ve ilişkinin 6. ayında bütün bunların rol olduğu ortaya çıkınca daha mi mutlu olacaksın?!
    bunları kadın erkek demeden bir düşünün

    ınsanlar aslında doğal davranmak istiyor ama bu salak talepler yüzünden davranamıyor
62 entry daha