şükela:  tümü | bugün
408 entry daha
  • türkçe altyazı desteğiyle piyasaya çıkan, yeni bir tarz oluşturduğunu iddia eden hideo kojima imzalı oyun.

    oyuna dün gece başladım. oyun şuan gerçekten anlatıldığı gibi kargoculuk simülasyonu tadında ilerliyor ancak ara sahneler oldukça başarılı, hikayesi altı dolu gibi geliyor işlerim bittikten sonra oyunun başına oturmak için sabırsızlanıyorum açıkçası.

    youtuberlar telifli müzikler yüzünden para kazanma özelliğini kapatmamak için videolarındaki müzikli kısımları susturmuş haliyle videoların tadı kaçmış. gelir beklentisinde olmadığım için para kazanmayı pasif hale getirerek oyunun videolarını kanalıma koymaya başladım. 3 bölüm hazır bile. ön yargısız, sponsorlara yaranma kaygısız izlemek isteyen olursa buyursun

    edit: çektiğim 5 bölüm sonunda şunu söyleyebilirim bu oyun olmamış. oyunun kojima imzası taşıma vs bunlar gereksiz heyecanlar. oyun akmıyor dostlar. genel kanı 5 saat sonra 10 saat sonra açılıyo şeklinde ama o kadar sabreder miyim bilmiyorum? hikaye istediği kadar iyi olsun oyun kendine çekmiyor sadece yürüyoruz ve ayakta kalmaya çalışıyoruz oyunda. ilerleyen aşamalarda tekrar editlerim.

    edit: oyunun videolarına devam etmeme kararı aldım. bu oyun şeye benziyor hani ünlü ressamların resimleri olur ya normalde bir boka benzemez ama bazı tipler onlara derin anlamlar yüklemeye çalışır falan. oyun tek kelimeyle o l m a m ı ş. siz o yutubırların ''oyun efsane ileride açılıyor'' falan laflarına aldanıp sakın oyuna bu paraları vermeyin. 3-5 aya plus ile bedava verilir o derece gereksiz detaylı ve sizi içine çekmeyen bir oyun. zaten oyun çıkmadan önce ''1 sene sonra pc için çıkacak'' açıklaması oyunun ne derece kötü ve konsol sattırmaktan uzak olduğunun kanıtıydı.
143 entry daha