2613 entry daha
  • pc versiyonunu 2 gündür bizzat oynadığımdan dolayı nasıl bir port olduğunu anlamak için oyun basınını ve redditteki ecnebi bebeleri takip etmeye gerek duymuyorum, öneriler için teşekkür ederim.

    ha ama bu mecraları yine de takip ediyorum ve zaten buralardaki sorun yaşayanların sorunlarının olası kaynaklarını da yazdım, sorunun "esas" kaynağını da 5 yaşındaki çocuğa anlatır gibi açıkladım. (bkz: #97526378) ve fakat bunları sıralarken ekran kartının e'si bile geçmedi dikkat ederseniz.

    ona rağmen: "ama 2080ti ile sorun yaşayanlar var!" derseniz, ne benim yazdığımı anlamışsınız, ne de pc'ler hakkında bir halt biliyorsunuz. zaten biliyor olsanız: "yıllarca temiz kurulum yapılmayıp orospu olmuş windows" ifadesindeki metaforu ilk görüşte çakozlardınız ve garipsemezdiniz.

    bu arada bende 2080ti yok, daha eski model bir kart var ama oyunu cayır cayır oynuyorum. eğer gerçekten 2080ti ile oyunu oynayamayan varsa, sözü geçen o 35 cm'lik kartı dik şekilde yere koyup üstüne otursun bence... ben bir karta 1300 dolar para verip, o kartı en gerekli zamanlarda kullanamasaydım öyle yapardım.
392 entry daha