şükela:  tümü | bugün
9 entry daha
 • bu bir hırs değil, zorunluluktur. yapmadığın zaman sana uzaylı gibi bakan bir güruh bulursun karşında. bunu zorla yaptıran sözde 'kurumsal', özde 'şekilci' şirketler yüzünden kurumsalda çalışmayı bırakıp bir girişim şirketinin teklifini kabul ettim.
  hayatımda bu son 1 aydır çalıştığım süredeki kadar rahat olmadım. size anlatamam. dünya varmış.
  hem giyim kuşam konusunda tasarruf ediyorum, çünkü günlük hayatımda asla giymeyeceğim o kıyafetleri zorla almak zorunda kalmıyorum, hem de içinde rahat hissettiğim kıyafetlerimle daha verimli çalışıyorum. içerik olarak da öküz gibi bir onay mekanizmasının içinde olmadığım için işlerim hızlı ilerliyor. fikirlerime ve önerilerime kulak veren, bunları dinlemek için günün bir saatini ofiste beyaz tahta önünde geçiren bir ekip sayesinde inanılmaz da güçlü ve iyi hissediyorum.
  tecrübeli olduğum alanları, ezberden tekrar tekrar yapmak yerine de, yepyeni, ayrıcalıklı ve teknolojik bir dünyaya giriş yaptım. bu dünyayla beraber ben de güncelleniyorum.
  o topukluları zorla giyen kadınlara sesleniyorum, yeni ufuklara yelken açın ve kendinizi kurtarın.
  kendi isteyerek giyene lafım yok tabii, tercih meselesidir ama bana çok zor geliyor koca bir günü topuklu ayakkabıların içinde geçirmek. kurumsaldaki zamanlarım resmen eziyetti.
52 entry daha