şükela:  tümü | bugün
13 entry daha
  • kombine transferi yapılabiliyor diye biliyorum twitterda birkaç hesapta görmüştüm, futbol maçı var diye gitmemezlik yapmaz insanlar. rezil bir futbola ve yönetime sahip ligde futbol neden izleniyor anlamıyorum zaten. basket maçına daha çok ilgi göstermeli insanlar. bebek gibi başarılı takımlarımız var; fener, efes, karşıyaka, daçka hatta şimdi gaziantep ve telekom. türk basketbolu gerçekten iyi durumda, daha da iyi olacak. maça gidin maçaaa.

    fener de yensin bir zahmet arkadaş. de colo'yu, vaadedilmiş prensimizi bile kuruttu takımın üzerindeki ölü toprağı *. zalgiris maçı kalbimi büyük kırmıştı ama bugün toparlayacağız diye umuyorum. gigi'nin bireysel olarak kendine gelmesini bugün beklemiyorum. kaliniç kıpırdandı biraz ama topu elinde tutar umarım bugün, motor becerilerini kullanıp elinde topu tutamadı bi ara geçen maçta. nando ve kostas ın iyi olacağını düşünüyorum. vesely ve williams da ortalama üstü olur. dixon kaç maç iptel aldı takımı geçen sene o bile ritimsiz ama umarım toparlar. melihcim yine 2likleri ateşler diye düşünüyorum ama üçlük konusunda ritmi bozuk. lövern sakatlanmasın yeter arada pota altında iş görür. leo, ahh leo seni niye aldık hiç anlamadım zaten. eminim geçen maç bizde değil zalgiris'te olsan biz kazanırdık ahaha. toplamada etkisiz elemansın. herhalde bir de kadroda biber olur. umarım sana iş düşmez biber. erkenden hallederiz maçı.

    şimdi peş peşe yazınca fark ettim takım baya tükenmiş durumda birine bile hadi aslanım hadi koçum hadi canım yazamadım. vay arkadaş. olm kazanın lan! tez yazıyorum harıl harıl maç saatine rahatlayayım diye. yazık günah insanlara.
29 entry daha