şükela:  tümü | bugün
76 entry daha
 • burada sırf imamoğlu karşıtlığı adına "halic'in temizlenmeye ihtiyacı var, kanalizasyon temizlenmeyecek artık" vs diyen herkesin allah mustehakini versin.

  söz konusu parkı gördünüz mü bre yavşaklar? şehrin tam ortasında saymaya kalksaniz sayamayacaginiz kadar apartmanın görüş alanında küçük bir vadi bu. bilgi üniversitesinin hemen yanında, osmanli parkin'da içinde olduğu bir alan burası. buradan taa göktürk e kadar başka bir yeşil alan yok. yok oğlu yok iste böyle bir yeşil alan yok.

  neymiş kanalizasyon temizlenecekmis, biyolojik aritma tesisi yapılacakmış.

  anlatayım,

  biyolojik aritma tesisi bir şehre gerekli midir? kesinlikle, peki siz dünyanın neresinde 1 milyon insanı doğrudan etkileyen gaz ve koku salınımı yapan ve de tam yasam alanlarının ortasında devasa igrenclikte bir yapı gördünüz?

  yıllardir sikimsonik bir geminin üzerinde bir pankart vardi, neymiş efendim halici temizliyorlarmis da yıllık 200 milyon lira harcanıyormus, yalan efendim. hiçbir şey yapılmadı yillardir. yıllardır anlatmadığımız yer kalmadı, 250 den fazla noktadan halice kanalizasyon doğrudan akıyor, bok akıyor bok. iddiamız şudur ki, bu doğrudan akan kanalizasyon şebekeleri haliç kıyılarına bosalmazsa tam 24 ay sonra marmara denizinden daha temiz bir hale gelecektir altın boynuz. yavşak oğlu yavşaklar bir de haliç kokmaya başladı diyorlar, buranın sakini biziz biz, yıllardır kokuyor. istanbul da bir tane temiz akan dere yok. 25 yıldır bu şehri kim yonettiyse gidin ona sorun hesabını.
35 entry daha