şükela:  tümü | bugün
1078 entry daha
 • üst edit: hakaretler ediyorsunuz arkadaşlar görüyorum fakat ne trol ne başka bir şey böyle komik bir olaya bile heyecanlanmak ülke için kötü fakat ben tamamen rahat bir şekilde girebiliyorum. ciddi ciddi pornhub yazıp denedim açmıyor fakat wiki açılıyor. reklam kokan hareket diyip bitly demişsinizde sadece ne kadar tıklandı onu görmek için yaptım bitly ile nasıl bir reklam yapabilirim allah aşkına.
  umarım başka arkadaşlar doğruluğuna destek verirler veya bir kanıt istiyorsanız nasıl yapacağımı anlatın göstereyim.

  üst edit 2: hiç bir şeye inanmayan ekşi olarak ne desem inanmayacaksınız, ne biliyim önceki entrylerimi okuyun bişey yapın troll değilim arkadaşlar bende arkadaşımda açık her yerden giriyoruz, bin türlü doğrulamayı kendimce yaptım ve giriyoruz. değerli vaktinizi çaldığım için özür dilerim, moderasyon başlığı isterse silebilir, madem yanlış alarmsa. sanırım aşağıdaki arkadaşın dediği garip olayı yaşıyoruz.

  az önce makendonya'nın 2018'de adının kuzey makedonya olarak değiştirilmesini daha detaylı öğrenmek için google araması sırasında farkettiğim şey.

  ev arkadaşımın bilgisayarından telefonundan, kendi bilgisayarımdan telefonumdan denediğim ve hala açık olduğunu görmemle inanamayıp başka tarayıcılarla da denediğim ve gerçekliğine ikna olduğum olay.

  acaba dedim dns mi farklı, hayır.
  acaba dedim vpn mi açık, hayır.

  ip kontrolünden bağlantımın türkiye üstünden yapıldığını da gördüm.

  ve evet an itibariyle açılmış sanırım arkadaşlar, veya siber şube yanlış tuşa bastı.

  wiki
  link editi: bitlyden herkes kıllanmış garip şekilde buyrun değiştirdim.

  edit: "hem beygir hem zargana" nickli arkadaş şöyle bir bilgilendirme yaptı.
  ----
  özet: iss ip havuzuna yeni eklenmiş ip blokları internet servisi aldığınız firma tarafından/btk tarafından henüz filtrelenmemişti. heyecan yapmayın.

  it sektöründe çalışmıyorum fakat bazı ip bloklarıyla internete girildiğinde, o ip blok muhtemelen internet hizmeti veren firmanın havuzuna yeni eklendiği için yasaklanmış sitelere girişi geçici olarak mevcuttur.

  modem aç kapa yapıp yeni ip alırsanız muhtemelen erişiminiz olmayacaktır.

  00wikipedia.org ile erişim yapabilirsiniz.
  ---

  edit: imla
55 entry daha