şükela:  tümü | bugün
405 entry daha
 • mosso'm çalındı benim. ama bu ilçeye uyuşturucuyu getirenlerden razı olsun. çalan müptezel başka bir müptezel karıya satıyor, o da oğluna veriyor. o salak da iki hafta sonra lastiği patlayınca, benim tamircime getiriyor.

  "e nerden bildin ki müptezel olduklarını, salak olduklarını?" diyorsunuz biliyorum. üzerinde 48 punto harflerle adım soyadım ve kan grubum yazıyor, onu silmeye bile tenezzül etmemişler.

  edit: çok soran oldu "sonra ne oldu" diye. gizli saklı bişey yok, yazayım:

  gerizekalı kadına dedim ki "bak ben bu bisikleti burdan alayım gideyim, olay kapansın". o da dedi ki, "alamazsın, ben o bisiklete 300 lira para verdim".

  "e kime verdiysen parayı onu al getir, git ondan al parayı". yok nuh diyor peygam ber demiyor. bisikletin faturası maturası herşeyi var, çalındığını bildirmişim polise. "bak, polisi çağırırsam, çocuğun yanacak, siciline geçecek çocuğun". ne dedi biliyor musun?

  "bana ne çocuğun sicilinden, 300 lira verdim ben, paramın derdindeyim".

  benim insaniyetliğim oraya kadardı, geldi polis, aldılar çocuğu ağlata ağlata, getirdiler anasını, satan elemanı aradılar, ben aldım bisikletimi çıktım emniyetten. sonradan duydum ki, 300 lira değil, uyuşturucu karşılığı vermiş bi de eleman bisikleti. ordan da çıktı mevzu. iş iyice dallandı budaklandı yani.
546 entry daha