şükela:  tümü | bugün
 • 2 hafta batarya ömrü, ultra ince tasarım, 3d glass ekran tasarımı. giyilebilir teknolojide çağ atlatan bir akıllı saat deneyimine hazır mısınız?

  peki huawei watch gt 2'nin bilindik akıllı saatlerden farkı nedir?

  *kirin a1 çipi sayesinde inanılmaz düşük güç tüketimi sağlayarak uzun ömürlü bir pil performansı sunar .

  *minimalist estetik tasarımı ile stil ve inovasyonun birleşmesinin benzersiz tavrını ortaya koyar .

  *3d camdan oluşan amoled ekranı, ultra ince saat gövdesi ve paslanmaz çelik kasası ile toza ve suya dayanıklılık sağlar .

  *aileniz ve arkadaşlarınız ile daima iletişimde kalın! bluetooth arama özelliği sayesinde spor sırasında veya elleriniz meşgulken arama yapabilir veya alabilirsiniz.
 • 6 entry daha
  • 3 4 gündür kullandığım akıllı saat.
   uzun kullanım sonrası editleyeceğim

   huawei watch gt 2 modelini 1 haftadır kullanıyorum.
   alırken beni en çok cezbeden özelliği şarj süresi hakkında ciddi bir merakım vardı. saati hiç kolumdan çıkarmadan 1 haftadır kullanıyorum ve şarjı şu an %48. bu da demek oluyor ki vaat edilen 15 gün şarj süresi gerçek ve inanılmaz bir konfor sağlıyor. sporda veya uyurken saat hep kolumda kalıyor.
   görünüş olarak siyah bir çerçeve ve siyah bir kordon olarak piyasaya sürülmüş spor modeli, kordonu rahat ve sürekli kullanmama rağmen bileğimi rahatsız etmiyor. 46mm olan kadranı hem görsel hem de işlevsel olarak tatmin ediyor. saatin 2 adet tuşu bulunuyor. üstteki tuş saati uyandırmaya ve menüsüne girmeyi sağlıyor. alttaki tuşun işlevini bir uygulama seçerek biz belirliyoruz. ben müzik uygulamasını seçtim. bu sayede telefondan müzik dinlerken ses açma kapama durdurma devam etme ve şarkı değişme özelliklerini kullanabiliyorum.
   dokunmatiği gerçekten güzel, kaygan ve sağlam bir dokunma hissi veriyor. ekran koruyucu yapıştırmak istemedim bu yüzden.
   saatin mikrofon ve hoparlör ses kalitesi ortalamanın üstünde. dün arkadaşlarımın da bulunduğu bir ortamda saat üzerinden bir telefon görüşmesi yaptım ve etrafımdaki insanlar saatiyle şov yaptı gibi yorumlarda bulundular.
   alarm, uyku analizi, stres ölçer ve nabız ölçeri aktif olarak kullandığım özellikler arasında. ciddi bir yazılımsal altyapısı var ve doğruluğu güvenilir.
   bildirimler eşzamanlı geliyor. hatta arama telefondan önce saate geliyor. tek dezavantajı saatin mesajları yanıtlama özelliği olmaması ama benim için bir eksi olduğunu söyleyemeyeceğim.
   özetlemek gerekirse huawei watch gt 2 ve huawei p20 pro benim için mükemmel bir ikili oldu. bu fiyata gerçekten üstün bir performans sağlayan akıllı saat bence denemeye değer. uzun kullanım sonrasında tekrardan editlerim.

   edit: dokunmatiği videolarda bile kasıyor diyenler için, dolma parmaklı olmama rağmen ekranda bir kasma gecikme yaşamıyorum. duşa girdiğimde şarja takıyorum, çıktığımda dolu oluyor, henüz şarjı bittiği olmadı. saat ilk çıktığında aldım, bana bir yerden hediye gelmedi.
  147 entry daha