şükela:  tümü | bugün
180 entry daha
 • birçoğumuzun ifade ettigi üzere lazy doggy veyahut diger bir adıyla prone bone şeklinde tanımladıgımız pozisyondur. zira bu pozisyonun sevilmesindeki asıl/içsel sebep, göz önünde stabil vaziyette duran bir götün varlığıdır. izah edeyim:

  insanoğlu yüzyıllar boyunca götün peşinden koşmuş, kâh sikmiş, kâh seyretmiş; kâh sigarasindan bir fırt çekerek 28t 'ye binip yoluna devam etmiştir. dolayısıyla er kişinin fantezi dünyasındaki birikimlerinde önemli bir yer edinen bu nadide parçaya ulaşıldıgı anda seks faaliyetinde yok saymak, işlevsiz hale getirmek, turizm bakanlığı teklif etmek en hafif tabirle ahmaklık olacaktır.

  bu süreçte kimisi işin meşrebine, inancına, vicdanına aldırmadan direkt götün kendisine hallenirken; kimileri tokatlamak, ısırmak gibi küçük yaramazlıklarla temas etmekte; kimileri ise tövbe haşa deyip arzularını bir allah korkusuyla dizginleyerek, "gözümün önüde dursun, güzel güzel seyredeyim, gayri başka bir şey istemem" deyip merhamet göstererek faaliyetine hak yolundan devam etmiştir.

  dolayısıyla götün görünürlüğü, pozisyonun konforu, dişinin sırtı dönük/savunmasız halinden gelen tahrik vb. makul sebepler lazy doggyyi günümüzde popüler hale getirmiştir.

  uygulama ve final kısmında önem arzeden konulara kısaca değinerek sözlerime son vermek isterim.

  nasıl uygulanır?
  hanım kardeşimiz yatağa yüz üstü sığır gibi uzanır. hiçbir efor sarfetmesine gerek yoktur. hatta instagram'da takılabilir, ekip arkadaşına whatsapp'tan proje onayı verebilir. karışmayınız. er kişi de dizleri üzerinde ve/veya bacaklarını tam uzatarak kolları aracılığıyla yataktan destek alabililir; ya da hanim kardesimizin ellerini, tutarak veya kollarını boynuna dolayarak operasyona başlayabilir.

  uygulama sonrası yükümlülükler
  * işlem tamamlandıktan sonra hazzı yaşamak adına hanım kardeşimizin üzerine davar gibi çöküp, yavşak gülüşünüzle max. 1 dakika kadar kalabilirsiniz. dikkat: 500 kg'lik bir ayı iseniz yapmayınız!

  * çoluk çocuk düşünmüyorsanız döllerinizi hanım kardeşimizin göt veya bel bölgesinden kabasını almak suretiyle temizleyiniz.---kıza yaptirmayiniz, o kadar siktiniz...--- bu yüzden tuvalet kağıdı/ıslak mendil gibi gereçleri uzanabilir mesafede bulundurunuz.

  hepinizi sağlıklı günler, hayırlı fuhuşlar dilerim.
105 entry daha