şükela:  tümü | bugün
2225 entry daha
 • 4 x 9

  --- spoiler ---
  inanılmaz bir bölüm daha. sekanslar arası geçiş, kullanılan müziklerin sahnelerle yakaladığı tempo ve uyum, her zamanki çekim ve diyalog kalitesiyle birleşince adeta christopher nolan etkisi yarattı.

  dizi aslında bu bölümle finalini yapmış oldu ancak sam esmail abimiz bunun da üzerine çıkmak istemiş. uzun uzun yazamayıp tek kelimeyle muhteşem denecek yerdeydeyiz.

  price'ın ölümü ve whiterose'un elinde tek kalan koz olan artık kendisinin de söylediği zaman makinesini kullanıp her şeyi geri alma ümidiyle elliot'a yaptıkları için ve makinenin teslimat bilgileri için saldırmasını izleyeceğimizi düşünüyorum. whiterose'un adamlarının sırf bu bölümün sonundaki çatışmayla değil, daha önce gösterildiği gibi intihar şekilleri de angela'da olduğu gibi zaman makinesiyle geri döneceklerine müritleri gibi inanmış olmalarına bağlıyorum.

  bu bölümde gösterilmeyen fbi ablamız da hayatta kalacak ve fbi'ın kurum olarak savaş açmasıyla da hacker kardeşlere güçlü şekilde destek verecektir.

  kalan 4 bölüm için akıl yürütmek zor az bir süre de değil. bölümün başında gösterilen annesiyle birlikte toplamda 4 elliot kurgusuyla muhteşem şekilde ilerleyip sonlanacaktır.

  allah katına çıkıyorsun sam esmail üşütme oralarda.

  --- spoiler ---
67 entry daha