şükela:  tümü | bugün
 • serebral palsi hastası olan bir çocuk. youtube kanalının adı bu. çocuk dediğime bakmayın kocaman adam yahu. lise 1 öğrencisi olduğunu öğrendim.

  bir büyüğümüz olan eğitim koçu osman hocamız sayesinde bu arkadaşımızı tanıdık. kendisi emirhan'ın
  toplumun onu kabul etmesi konusundaki endişelerini yenemediğinden bahsetti. yani emirhan kendisini toplumda kabul ettirmek istiyor. ben buradayım ulan demek istiyor. destekleyip sembolik de olsa beğenirseniz gerçekten mutlu olacak.

  bazen insanları mutlu etmek bir tık uzağınızda olabilir.

  kanal

  edit: link düzeldi

  edit1: öğretmenin değerini es geçmek olmaz. emirhan'ın ingilizce öğretmeni olan hanımefendiye önce iyi bir insan sonra da iyi bir eğitimci olduğu için teşekkür ederiz. hocam, başardınız.

  edit2: emirhan 15 yaşında arkadaşlar ve amacı yaptığı işi insanların beğenisine sunmak. ufak bir çocuk gibi youtuber olmak isteği ya da çok takipçim olsun düşüncesinden ziyade toplumdan olumlu geribildirim alabileceği, toplumsallaşabileceği bir platform olarak youtube'ta yer almak istiyor. arasındaki ayrımı yaparsanız eğer bunun onun için zarar verici olmadığını görürsünüz. toplumsal kabul isteği her insanın içten içe istediği bir şeydir. onun gibi özel çocuklar bu konuda fazlasıyla yıpratılabiliyor. dolayısıyla bizler ona hoş davranmayan insanlar olduğu gibi destek olan insanların da olduğunu, yaptığı işe saygı duyan insanların da olduğunu göstermek için ona destek oluyoruz. yoksa bir tür vicdan mastürbasyonu değil burada söz konusu olan durum.

  son edit: bir teşekkür videosu yayınlamışlar. emirhan'ın mutluluğunu sağladınız. reaksiyon
106 entry daha